Monthly Archives: Септември 2021

Скај тркалање топка 3D – Хитрини&Хак

Сакате игри со топка. Придружете се на забавата и тестирајте ја вашата способност да го совладате Sky Rolling Ball 3D! Тоа е брза трка низ безброј непредвидливи пречки и времето истекува! Се тркалаат, ротирај, скок, но не паѓај и не го губи животот! Тоа е предизвикувачки курс во апстрактен свет, но со бескомпромисна физика!Лесно ќе научите… Прочитај повеќе »

Завршна опрема – Хитрини&Хак

Завршна опрема, целосно нова стратешка RPG игра со карактеристики “Машини & Моми”, доаѓа наскоро!Преправете ги вашите механизми по ваша волја, тренирајте тони прекрасни пилоти од различни професии и искусете биолошки битки што го одземаат здивот!Патување со моќни машини & Започнуваат прекрасните пилоти! Капетан, да се бориме рамо до рамо! КАРАКТЕРИСТИ НА ИГРАТА:[Ремоделирајте ги вашите механизми слободно со… Прочитај повеќе »

Еднорози на едноцикли – Хитрини&Хак

Претворете ги роговите во мечеви во оваа чудна и слатка борбена игра управувана од физика со виножито, во која се избиваат еднорози. Битка против другите шарени еднорози на многу уникатни нивоа додека балансирате на вашиот сигурен едноцикл. Остри го рогот и подготви се за крваво, митска пресметка на виножито! Карактеристики на играта:• Авантура за еден играч низ мултиверзумот каде нема две нивоа… Прочитај повеќе »

Empire Defender TD: Игра Кула за одбрана Стратегија Игра ТД Хитрини&Хак

Вие сте вешт мајстор во стратешка игра? Успевајте во вашите мудри тактики и борете се со застрашувачките противници. Водете ги своите моќни херои и бранете ги границите на вашето подрачје од темнината! Влезете во стратешката игра со милиони играчи во бескрајна битка низ целиот свет за да извојувате победа и слава. Ако сте вистинска фантазија ... Прочитај повеќе »

Idle Creepy Park Inc. – Хитрини&Хак

Не плашете се од чудовишта 😱! Започнете свој страшен бизнис! Дали сте доволно храбри да влезете во авантуристички парк полн со морничави чудовишта 🤔?Idle Creepy Park Inc. е страшно и возбудливо искуство за сите играчи кои не работат! Истражувањето на опседната хорор куќа со страшни чудовишта дефинитивно не е авантура за секого😮. Мора да… Прочитај повеќе »

Убиства на средини: Зборови, Криминал & Мистериозни Хитрини&Хак

Земете ја вашата лупа и помогнете во решавањето на страшните мистерии за убиство во оваа возбудлива игра со крстозбори! Округот Мидсомер: шармантно место каде колиби, фарми, шумите и потоците создаваат илузија на тишина, спокоен и мирен живот. Сепак, не се залажувајте… Мидсомер е познато опасно место за живеење, со убиство околу секој… Прочитај повеќе »

Танцувачка трка – Хитрини&Хак

Сакате да уживате во музиката, но стариот начин е премногу досаден? Придружете ни се во Dancing Race, неверојатно забавна музичка модна игра за прошетка! Првиот пат кога можете да уживате во прошетка со високи потпетици со музика. Само на Dancing Race! Соберете што повеќе високи потпетици на откачената писта за да станете високо… Прочитај повеќе »

Генијалци & Скапоцени камења – Натпревар 3 Игра Хитрини&Хак

Крадците го украдоа накитот од палатата и има само еден човек кој има моќ да ги врати! Патувајте низ мистичните светови со Џени Џинот и нејзиниот придружник, Трикс на лисицата, да ги скрши крадците што го украдоа богатството на палатата. Заменете, натпревар, и здроби скапоцени камења, обнови антички мошти, и… Прочитај повеќе »

Мрачна душа: Темно опстанок RPG Хитрини&Хак

Готово 25 милиони преземања ширум светот! Grim Soul е бесплатен MMORPG за преживување од мрачна фантазија. Некогаш просперитетна империјална провинција, Чумоните сега се покриени со страв и темнина. Нејзините жители се претворија во бескрајно скитници души. Вашата цел е да преживеете онолку долго колку што можете во оваа опасна земја. Соберете ресурси, изгради тврдина, брани… Прочитај повеќе »

Челични ридови – Хитрини&Хак

Хилс челик е веројатно најголемата зависност од акциона игра со тенкови базирана на физика! И бесплатно е! Трчајте низ ридовите и разбијте ги непријателите со челик. Соберете плен од вашите паднати непријатели и зајакнете ги вашите возила со најдобрите надградби и специјално оружје што можете да ги најдете. Отклучи new customizable tanks and brawl your… Прочитај повеќе »