Monthly Archives: Октомври 2021

Сонцето сјае над нас – Визуелни романи Хитрини&Хак

Срдечна емотивна приказна која се врти околу менталното здравје на тинејџерите и проблемите во врската! „Сонцето сјае над нас“ е трогателна емпатична наративна игра со избори и повеќекратни завршетоци во средно училиште во Индонезија. ?ПРИКАЗНА?Играш како Ментари, жртва на малтретирање која штотуку го префрлила училиштето и се обидувала да се опорави од траумата од минатото. Во… Прочитај повеќе »

Игра со меч! Нинџа парче ранер Хитрини&Хак

Наострете го ножот, мајстор на мечот! Време е да се впуштите во вистинската шиноби авантура! Добредојдовте во Sword Play! – забавна аркадна игра каде што треба да направите само цртичка, коса црта & парче! Поминете низ стотиците предизвикувачки нивоа и исечете ги на парчиња сите ваши цели кои се осмелуваат да ве спречат! Би можел… Прочитај повеќе »

афион игра време за играње – Хитрини&Хак

Explore new places in poppy playtime horror and be somebody different to discover new ways to play with the poppy playtime horror заедница All this fun in poppy playtime horror game.in poppy playtime game you must stay alive in this horror/puzzle adventure.With so many things to discover inside poppy playtime, можностите се речиси бескрајни.… Прочитај повеќе »

Redlight Survivor: Мртов островот – Хитрини&Хак

Дали сакате да бидете најбогатиот човек на светот? Дали сакате да се разбудите во вили и да возите фенси автомобил за да ја земете вашата девојка? 4 5 6 милијарда го чека својот заслужен сопственик. Вие го сакате? Мора да ја докажете својата вредност и да бидете доволно храбри да ги надминете… Прочитај повеќе »

Trivia Deluxe – Хитрини&Хак

Од креаторите на Trivia Crack, тука доаѓа Trivia Deluxe: нова тривијална игра полна со луксуз и забава!Бидете главна ѕвезда во ова ново раскошно искуство со илјадници прашања за да го изостри вашиот ум, тестирајте го вашето знаење и стигнете до посакуваниот подиум. Толпата ќе ве стави во центарот на вниманието! Дојдете до… Прочитај повеќе »

Kick The Buddy Remastered – Хитрини&Хак

Добредојдовте во Kick the Buddy Remastered! Играта што ви помага да се справите со гневот што го акумулирате во текот на денот. Тоа е нов начин за користење на мобилните игри за добро!Како играч, изберете од широк спектар на оружје за да имате акција за ослободување од стрес! Земете АК-47, Гранати, Мечевите или дури и божествените сили и… Прочитај повеќе »

Загатка за мозокот – Слабо тест Хитрини&Хак

Добредојдовте во Brain Puzzle – Слабо тест – врвни игри за забавно размислување и размислување! Ве чекаат многу незгодни и смешни загатки. Влеговте во смешен свет што може да направи вашиот ум да експлодира и да се ослободи од заеднички рамки! Ајде да го тестираме вашиот мозок со Brain Up! ? ? Предизвик за лигњи, Слабо тест е… Прочитај повеќе »

Повикот на Антиа: Натпревар 3 RPG Хитрини&Хак

Call of Antia е сосема нов тип на RPG игра со натпревар-3. Во оваа уникатна RPG игра, класичната игра со сложувалки натпревар-3 е измешана со битка, магија, и змејови додека бестрашно ги напаѓате непријателите. Дали си спремен? Време е да ги откриеме тајните на Антија! ·Возбудлива игра на натпревар од 3 Возбудливи и стратешки битки. Патување… Прочитај повеќе »

Шакал одред – Аркадни шутирање Хитрини&Хак

Вратете се во вашето детство со легендарната игра со џип-чакал 1988 . Шакал одред – Врвен стрелец – Аркадното пукање е видео игра во стилот на стрелање со пиштоли, која може да донесе класична атмосфера во вашиот телефон. ?избувна Втората светска војна, фашистите ги нападнаа сојузниците. Вашите браќа по оружје се заложници зад непријателот… Прочитај повеќе »

Далгона бонбони саќе колаче – Хитрини&Хак

Добредојдовте во игра со колачиња со саќе Dalgona Candy. Ова е игра за различните форми во саќето за слатки далгона. Исечете ги формите од бонбоните и забавувајте се. Тоа не е толку лесен предизвик. Треба да внимавате да ги задржите колачињата во форма. Dalgona Candy Honeycomb Cookie Game е нова популарна игра… Прочитај повеќе »