Monthly Archives: Ноември 2021

Фигура фантазија – Хитрини&Хак

На 2021 Најдобар менувач на игри на Google Play во Хонг Конг, Макао и Тајван, Првата мобилна игра на неактивен 3D тематски фигури, Figure Fantasy пристигна со стил! Еве, ќе станете фигурини’ господар, и доживејте прекрасна авантура во нивниот минијатурен свет. ИГРАТА СЕ КАРАКТЕРИРА 3Д МИНИАТРИЗИРАНА ПРИКАЗНА Физички засновано прикажување (PBR) технологијата го враќа секој сантиметар… Прочитај повеќе »

Ракетна лига странично бришење – Хитрини&Хак

Од креаторите на Rocket League, Фудбалот за автомобили е презамислен за мобилни уреди! Влезете во играта со интуитивните контроли на допир. Тоа е едноставно како да ја ставите топката во мрежата на противникот, но внимавај! Вашиот противник исто така ќе се обиде да постигне гол. Допрете го вашето засилување за да одите побрзо, или искористете го за да добиете… Прочитај повеќе »

Диви сенка: фантастични коњски трки – Хитрини&Хак

Дали сте слушнале за коњите Wildshade? Одгледувајте го вашиот коњ од соништата со над 40 милиони опции, опремување на секој коњ со соодветни лепак, и докажете дека сте достојни за легендарното стадо Wildshade. Победи магични коњски трки во фантастично, свет исполнет со авантури! Одамна, еднаш годишно во близина на селото Wildshade, зеде нешто магично… Прочитај повеќе »

Bubble Breaker-Цел да победиме – Хитрини&Хак

Убаво! You’ve found an addictive classic bubble игра со пукање.《Bubble Breaker-Aim To Win》 е игра која може брзо да ги елиминира вашите грижи. Поставете ги сите шарени топки и погодете ја целта за да го завршите нивото! Лесно за играње, но тешко за совладување. Освојте стотици нивоа за да се одмаздите за вашиот талент. Освежителен стил и лежерен… Прочитај повеќе »

Афион игра игра : Играње Huggy Wuggy Chits&Хак

Добре дојдовте во времето за играње со преграткана афион е хорор-авантуристичка игра каде што треба да избегнете аниматроника што беше бесна, мора да останете живи во оваа авантура со хорор загатка. Карактеристики:– Неверојатна 3D графика– Квалитетна мобилна контрола– Хоророт за преживување демне насекаде– Карта за планирање на вашиот следен потег– Повеќе поглавја и модови– Лесно за репродукција на време за репродукција на афион… Прочитај повеќе »

Сиромашна змија: Можете ли да му помогнете на Хитрини&Хак

Приказната е за изгубена змија која го започнува своето патување за да го пронајде своето семејство со многу добри и интересни работи во ова патување. Во патувањето, ќе играш улога на змија за да крадеш и тролаш се, но внимавај на опасните работи не допирај ги или ќе… Прочитај повеќе »

Кружете се Опуштете се: Дневни уметнички загатки Хитрини&Хак

Блок сложувалката Circle Relax обезбедува едноставна и зависна класична сложувалка со лизгачи. Допрете или лизгајте ги плочките за да ја решите загатката. Играјте користејќи ја прекрасната вградена слика на тропски остров, или креирајте неограничени загатки. Колку брзо можете да ја завршите играта? Карактеристики на Circle Relax:• Тајмер за игра и поместување на статистиката на бројачот за мерење на напредокот на вештината.• Бесплатна загатка… Прочитај повеќе »

Попи за играње Хаги Вуги – Хитрини&Хак

Играјте ја верзијата на хорор/загатка игра со афион 2, е возбудлива авантура, полн со забава. Принципиелниот сегмент во познатото Poppy Playtime. во неверојатната игра со афион, мора да останете живи и да го победите гушнатиот вуги. Со толку многу области за откривање внатре време за играње со афион, можностите се тотално бескрајни.играјте совршено време за играње со афион!Неверојатни карактеристики!1- Одзема здив… Прочитај повеќе »

Зандана со една палуба – Хитрини&Хак

„Како што очекувавме од Ханделабра, дигиталната верзија е беспрекорна“. – Дејвид Нојман, StatelyPlay.com „One Deck Dungeon нуди богатство на стратешка игра“. – Кристијан Валентин, AppSpy.com „Изненадувачки длабок робот на зандана со витални одлуки што треба да се носат на секој чекор“. – PixelatedCardboard.com ================================ Авантуристички повици… но немаш секогаш време да… Прочитај повеќе »

Битка тенис на маса – Хитрини&Хак

Опис на содржината:Ова е пресметка меѓу шампионот и шампионот, и жестокото натпреварување во пинг-понг е на пат.Ти си одличен пинг-понг играч и веќе влезе во турнирот во пинг-понг.Тука,на ова место,ќе играте и ќе се борите со други одлични пингпонгари. Натпреварот го прифаќа нокаут системот, и има пар… Прочитај повеќе »