Monthly Archives: Декември 2021

ЗИО и измамниците со магични свитоци&Хак

“Магијата мора да биде за луѓето!” Магичните свитоци им овозможуваат на обичните луѓе да користат магија!И вие можете да станете најсилниот волшебник на светот се додека ги имате волшебните свитоци создадени од Zio! —————————————————————————————-Во војната меѓу волшебниците и борците за волшебничката земја „Аерок“…„Вујко’ успеал да го запечати најсилниот војник.Сепак, изгубил поголем дел од својата… Прочитај повеќе »

Афион Панч – Нокаутирај ги! Хитрини&Хак

Poppy Punch е борбена игра со Poppy! Исфрлете ги сите од рингот со закривена тупаница. Само еден може да биде победник! Ти и другите ривали сте Попи. Сите борци ќе се сретнат лице в лице во рингот, и секој човек ќе се бори за себе! Ваша задача е да ги нокаутирате сите противници… Прочитај повеќе »

Меч мајстор: Ragdoll Fight 3D Хитрини&Хак

Дали сте подготвени за возбудливи битки во Sword Master: Ragdoll Fight 3D? Време е самите да станете господар на мечот на рагдол! Играта е многу едноставна. Контролирајте ги осумте и летајте со меч за да ги исечете сите непријатели. Најдете го клучот и излезете од лавиринтот. Вашиот меч може да експлодира буриња ТНТ, крши тули,... Прочитај повеќе »

Го забележав: Најдете ги сите разлики! Хитрини&Хак

Дали сте подготвени да станете гениј во пронаоѓањето на разликите? Преземете ја нашата нова бесплатна игра со загатки „Јас го забележав“ и обидете се да најдете разлики во сликите. Прекрасни згради и прекрасни пејзажи, интересни работи, Во оваа игра ве чекаат скапи автомобили и слатки животни! Ова е најдобрата игра за тренирање на вашето логично размислување… Прочитај повеќе »

Poppy Hide 'N Seek – Хитрини&Хак

Poppy Hide 'N Seek Playtime, стара добра класична игра со криенка со малку хорор пресврт. Скриј се од Хаги Вуги или биди самиот Хаги за да ги фатиш другите играчи. Најдете или бидете пронајдени, од тебе зависи! Како кријач, мора да бидете брзи за да побегнете од раката на Хаги додека помагате да… Прочитај повеќе »

Поп-поп топки – Хитрини&Хак

Забавувајте се во вашето слободно време со поп-поп топчињата ! Ако ви се допаѓа оваа игра, Ве молиме споделете го со вашите пријатели и забавувајте се заедно! Правилата се ЕДНОСТИ:1、Спојувајте топчиња со ист број2、Добијте топчиња со поголем број додека спојувате две3、Дојдете до нов број Спојувајте карактеристики на топки:1、Елегантен дизајн & прекрасни ефекти на играта2、Лесно за учење… Прочитај повеќе »

Афион хорор: Прва глава – Хитрини&Хак

Можете ли да ги решите сите загатки и да ја извлечете жива оваа напуштена фабрика? Во овој лавиринт ве чека одмаздничката играчка по име Хаги. Користете ја вашата моќна сина рака и црвена рака за да ги хакирате електричните кола или да зграпчите нешто од далеку. Истражете го мистериозниот објект… и не се фаќај! Во текот на играта, ти… Прочитај повеќе »

Игра Huggy Stretch – Хитрини&Хак

Добредојдовте во новата игра со загатки за растегнување. Ајде да ја играме играта Huggy Stretch Game и да го спасиме Huggy со завршување на интересни нивоа на нови игри со загатки. ❄️ КАКО СЕ ИГРААТ ИГРИ ЗА РАСТЕГАЊЕ:• Кликнете и истегнете ги нозете или рацете за да стигнете до дестинацијата• Правилото е да не се истегнувате премногу, и бидете многу внимателни да не… Прочитај повеќе »

Бес битка змеј – Хитрини&Хак

Викот на змејот ги тресе небото и земјата,а вештината е моќна и прекрасна.Од далечина, змеј со четири глави гордо стои меѓу небото и земјата. Неговите четири глави ја собираат моќта на различни елементи, вклучувајќи го и пламенот, ГРОМ, смрзнување и молњи.Волшебниот змеј безобразно ја троши својата моќна елементарна моќ, а злобните луѓе ги напаѓаат змејовите… Прочитај повеќе »

Легендарни приказни 2 – Хитрини&Хак

Во пророштвото дојде страшно предвидување - доаѓа катаклизмата. Отпадната вештерка ќе го спаси светот или ќе го уништи... „Легендарни приказни: Cataclysm“ е авантуристичка игра во жанрот на скриени објекти, со многу мини-игри и загатки, незаборавни ликови и комплицирани потраги. До пророштвото дојде визија. А… Прочитај повеќе »