Елитна фудбалска лига – Хитрини&Хак

Од страна на | Септември 28, 2021
Уживајте во фудбалските игри со Елитната фудбалска лига. Оваа апликација за игри има сосема нова фудбалска игра, можете да уживате во лудо реално, ултра-брз, и извонредно фудбалско искуство!

Тука ви даваме повеќе игри со сите техники на фудбалски игри.
Ако го сакате акциониот фудбал, оваа игра е најдобра за вас.

Елитната фудбалска лига е многу лесна за учење контрола на играта која ви овозможува да ја започнете забавата. Само треснете со прстот низ екранот за да ја удрите топката и да постигнете гол!.

Чуварот станува побрз и подобар со секое подигнување на ниво, затоа пробајте различни видови удари и променете ја техниката за да го изненадите противникот. Изберете го вашиот омилен фудбалски тим, играјте како напаѓач и голман и обидете се да постигнете што е можно повеќе поени. Натпреварувајте се во возбудливи пенали и борете се до финалето. Можете ли да ги победите сите и да го освоите трофејот?

Ако сакате да играте фудбалски игри, преземете сега Елитна фудбалска лига.