Модна принцеза – Хитрини&Хак

Од страна на | Октомври 21, 2021


Дали сакате грациозно да танцувате на подиумот во разновидна облека и да станете ѕвезда на публиката? Дали сакате да го снимите убавиот момент и да објавите на My Twiiiitter за да добиете милиони палци? Сега се што сакате може да се постигне!
Можете да ја облечете девојката на кој било начин! Вклучувајќи ја и нејзината кожа, облека, позадина, итн. Замислете дека сте фотограф, дајте му на вашиот модел совршен изглед, и направи убава уметничка фотографија! Во нашата игра, ви подготвивме повеќекратен избор на предмети за да го облечете вашиот модел! Од глава до пети, чанти до накит, можете да МЕШИРАТЕ Сè како што сакате, а исто така можете да носите различни тематски костуми што ги подготвивме за вас, како што е вештерката на Магичната академија, снежната кралица и принцезата Роза!
По облекување на вашата девојка, можете да го фотографирате нејзиниот прекрасен фустан и да го испратите на My Twiiiitter за да добиете палци нагоре! Палците нагоре може да се акумулираат и можете да го користите за да купите некои од предметите што ги сакате бесплатно!
Изберете сет на извонредни костуми на подиумот за танцување, потоа изберете сет чекори за танцување, допрете го екранот, нека блесне во центарот на подиумот! Запомнете дека палците нагоре добиени со танцување може да се користат и за купување предмети!
【Карактеристики на играта】
◾Секоја комбинација на фризури, илјадници облека, итн.
◾Различните тематски костуми ги реализираат вашите различни соништа!
◾Танцувачка функција, Функција на социјалните медиуми!
◾ХД квалитет на слика, извонредни специјални ефекти, и реално искуство со игри!
Преземете ја играта СЕГА, и веднаш стануваат на хероината!

Остави Одговор

Your email address will not be published. Required fields are marked *