Шумски остров : Релаксирачки Игра Хитрини&Хак

Од страна на | Октомври 21, 2021


Уморни и исцрпени од стрес?

Во потрага по неактивен, антистрес релаксирачки игри за да се ослободите од анксиозноста?
Тогаш Forest Island е совршениот неактивен, антистрес, смирувачка игра за вас!

Не мора да патувате далеку за да уживате во ведрината на зелениот шумски остров, бели плажи, и тиркизни води на природата.
Forest Island е една од најдобрите антистрес релаксирачки игри, каде што ќе се најдете ослободени од анксиозноста за неколку секунди.
Антистрес смирувачка музика, различни предели на островот Зен, и слатки пријатели животни ќе ве забавуваат и ќе ве забавуваат без стрес!

■ Антистрес, Релаксирачки игри во кои можете да уживате
– Добредојдовте во една од најдобрите игри во мирување, антистрес релаксирачки игри.
– Уживајте во смирувачката игра на неактивен што ќе го намали вашиот стрес.
– Слушајте ја утешната музика & антистресни звуци на природата кои ќе го смират вашиот уморен ум.
– Опкружете се со звуци на дрвја што шушкаат на ветрето.
– Затворете ги очите и концентрирајте се на зен звуците на животните покрај езерцето.
– Ќе спиете помирно во овие антистрес релаксирачки игри на зен островот, полн со посебни пријатели животни.

■ Изградете го вашиот процут зен остров
– Главната карактеристика на овој неактивен Шумски остров е да го прошири и украси вашиот сопствен зен остров.
– Создадете различни живеалишта како езерцето со патки, Мечка дувло, и Deer Plains за драги пријатели на животни.
– Одењето во мирување и ладење е клучната точка на оваа антистресна игра Forest Island.
– Надградете ги знаменитостите и животните за да ја зголемите продуктивноста на островот!
– Едноставно допрете за да соберете енергија, користете ги за да откриете повеќе нови знаменитости!
– Уживајте во чистата радост да го гледате вашиот животински остров како виртуелен зен рај!

■ Поканете специјални пријатели со животни
– Соберете повеќе од 40+ различни видови животни! Гледањето на нивното слатко однесување ќе ви помогне да се чувствувате опуштено и смирено.
– Поканете специјални животни како што се арктичките волци, лисица, елен, зајаци, и алпаките за да го комплетирате вашиот шумски остров!
– Додадете живот на островот со поканување прекрасни птици како што се бувовите, морски галеби, и фламинго!
– Не заборавајте да вклучите делфини, пломби, и морските желки од океанот!
– Интеракцијата со прекрасните животни на островот Зен ќе ви помогне да најдете мир на умот.
– Има многу антистрес, релаксирачки игри, неактивен игри таму, но Forest Island дефинитивно ги има најуникатните и најслатките животни сигурно!

■ Вратете го островот шума, Заштитете го животот на животните
– Заштитете го дивиот свет така што ќе спречите шумскиот остров да биде деградиран или уништен!
– Прочистете го островот со елиминирање на урнатините и пепелта!
– Едноставно допрете за да ги отстраните урнатините и да го вратите секое живеалиште во првобитната состојба!
– Прочистувањето на шумскиот остров ви заработува повеќе енергија за да го надградите островот.
– Прочистувањето на островот ја прави оваа игра една од најдобрите неактивен игри таму!

Forest Island е една од најдобрите игри во мирување, и антистрес релаксирачки игри. Уживајте во неактивен игра со вашите посебни животни!
Неактивен, антистрес игра која ќе ве доведе до релаксирачка зен состојба на умот!
Ослободете ја вашата анксиозност и најдете одмор на крајот од секој ден со посета на прекрасни животни на островот Шума.
Влезете во светот на мирот на островот Шумски антистрес, и негувајте ја вашата душа преку интеракција со многу посебни животни!

Фејсбук : https://www.facebook.com/forrestisle
Инстаграм : http://instagram.com/forrestisle

*****************************************************
Ве молиме имајте предвид дека Forest Island се БЕСПЛАТНИ релаксирачки игри, и антистрес, неактивен игра полна со прекрасни животни.

Бесплатно е за преземање и играње, но некои ставки во играта ќе бараат плаќање.

Остави Одговор

Your email address will not be published. Required fields are marked *