Челични ридови – Хитрини&Хак

Од страна на | Септември 30, 2021


Хилс челик е веројатно најголемата зависност од акциона игра со тенкови базирана на физика! И бесплатно е!

Трчајте низ ридовите и разбијте ги непријателите со челик. Соберете плен од вашите паднати непријатели и зајакнете ги вашите возила со најдобрите надградби и специјално оружје што можете да ги најдете. Отклучи new customizable tanks and brawl your way heroically from one battlefield to another all the way to the futuristic Moon. Заработете ги вашите ленти освојувајќи една борба со тенкови одеднаш и искачувајте се погоре за да станете најголемиот воен маршал што светот го видел!

Ако сакате да возите со тешки оклопни возила и да пукате по бранови на безмилосни непријатели, ова е твоја игра!

Карактеристики:
💣 УНИШТУВАЈ! – Пукајте проектили со оружје базирани на физика!
🔓 Отклучување! – Пробајте ги сите резервоари и специјални способности!
💪 НАПОМЕНА! – Движете се побрзо, направи повеќе штета & оклоп нагоре!
АВАНТУРА! – Расукајте го резервоарот и соберете воен плен!
АРКАДА! – Преживејте го нападот на класичниот бесконечен режим!
🏅 РАНГИРАЈ! – Дали го имате она што е потребно за да станете генерал?

ИЗЛАГНЕТЕ СЕГА ВАШИОТ ТЕНК и играјте БЕСПЛАТНО!

Хилс челик е забавна и слободна воена игра, но има изборни набавки во апликација достапни за играчите кои сакаат да ја водат борбата уште подлабоко на непријателска територија.

СЛЕДЕТЕ НЕ:
Фејсбук: https://facebook.com/superplusgames
Твитер: https://twitter.com/superplusgames
веб: http://www.superplusgames.com

Развивме Хилс челик за да уживате и затоа би ги ценеле сите можни повратни информации, затоа знаеме како да ја направиме играта уште подобра за вас: hos-support@superplusgames.com.

ВРВ ТАЈНА ЛИСТА НА ЕКСКЛУЗИВНИ ТЕНКИ ВО ИГРА

🐍 КОБРА – Бестрашни фанови на фронтот
🃏 OKОКЕР – Смешно брзо & Подеднакво бесен
🗿 ТИТАН – Iantин меѓу тенкови
🔥 ФЕНИКС – Тенк за борбен огнен оган со пламен
APИТАР – Бадас до коска
🦈 БАРАКУДА – Овој резервоар за ракетни фрлачи спакува смртоносен залак
💣 БАЛИСТА – Чадорите нема да помогнат кога Балиста ќе го наполни небото со бомби

Благодарение на неверојатната моќ на науката, вклучуваат нови футуристички дополнувања на вашата растечка армада на резервоари:
🌐 АТЛАС – Ракета & Натоварена ракетна машина Стелт
ТЕСЛА – Електричен извршител со полна енергија
🐘 МАМОТА – Најмоќниот од сите резервоари
АРАЧНО – Смртоносен резервоар за пајаци од соседството
🦂 СКОРПИЈА – Огромен ingerид од челик од кој сите се плашат

Играјте Хилс на челик сега за да ги започнете борбите со тенкови. Расукајте се и подгответе се за татнеж!