456 Przetrwanie rzemiosła – Cheaty&Włamać się

przez | Listopad 25, 2021


Jeśli kiedykolwiek grałeś w najlepszą znaną darmową grę 2021 – Blocky Craft i gry survivalowe, nie będziesz mógł zignorować tego nowego trybu gry. Tryb przetrwania – najbardziej zainteresowany i oczekiwany nowy tryb gry w bloku rzemieślniczym 3D. Ta gra to połączenie gry survivalowej, ciasteczko wyzwanie, i blok rzemieślniczy 3d.
W tej grze, jesteś graczem 456 i musisz pokonać więcej niż 400 inni gracze, aby stać się jedynym zwycięzcą. Craft Survival ma wiele gier walki 3D, takich jak czerwone światło zielone światło, strzelać nożyczkami do papieru skalnego, kamień szlachetny, i cukierki. Wyzwanie przetrwania w grze w ośmiornicę odbywa się na placu zabaw w świecie Mini Craft.

Z czerwoną, jasnozieloną grą światła, Twoja misja jest uruchamiana tak szybko, jak to możliwe, zanim upłynie czas. Strzelają nożyczki do papieru skalnego, cukierek, a kamień szlachetny to indywidualne wyzwanie. Te gry wymagają Twoich umiejętności, inteligencja, i szybkość. Zdecydowanie nie możesz zignorować poziomu noża – gra walki o przetrwanie.
Ta mini gra o przetrwaniu w rzemiośle zaspokoi Twoją pasję do trudnych wyzwań, a także pobudzać wyobraźnię i kreatywność. Ponadto, jest to również najlepsza darmowa gra 2021.
Gotowy na przygodę w świecie rzemiosła blokowego na przetrwanie? Pobieranie 456 przetrwanie rzemiosła teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *