60 sekundy! Zreatomizowany – Cheaty&Włamać się

przez | Listopad 22, 2021


Dolores, Przetrząsać, Mary Jane i Timmy powracają, by stawić czoła nuklearnej apokalipsie w tym nowym, zremasterowana edycja klasycznej atomowej przygody – 60 sekundy! Zreatomizowany, z obsługą grafiki w wysokiej rozdzielczości, odświeżona grafika 2D i ręcznie rysowane tekstury 3D, nowe interaktywne menu, ulepszony system interfejsu użytkownika, odświeżenie techniczne, i oczywiście… Nowa treść!

NOWY TRYB ROZGRYWKI
Wyzwania przetrwania – wyjątkowy, krótkie historie, które wystawią na próbę Twoje umiejętności przetrwania!

NOWE SZANSE
uciec z pustkowi w formie fabuły obejmującej wiele rozgrywek! Czy możesz uciec z pustkowia w wielkim stylu??

NOWY SYSTEM RELACJI
więcej historii i szalonych interakcji między członkami rodziny McDoodle!

NOWE DŹWIĘKI, SZTUKA I TREŚCI WIZUALNE DO ODBLOKOWANIA
co pozwala dodać trochę koloru do schronu przeciwatomowego!

NOWE OSIĄGNIĘCIA!

Tylko z 60 pozostało sekund do uderzenia, udać się na szaloną pogoń po domu w poszukiwaniu członków rodziny i przydatnych zapasów. Wszystko będzie przeciwko tobie: czas, własne meble, dom, który jest inny za każdym razem, gdy grasz, i podstawowe pytanie… co zabrać ze sobą, a kogo zostawić?

Dotarcie do schronu przeciwatomowego na czas, żywy, to dopiero początek. Cokolwiek zbierzesz i kogokolwiek uratowałeś, odegra istotną rolę w twoim przetrwaniu. Każda historia przetrwania będzie inna, z każdym dniem zaskakującym Cię nieoczekiwanymi wydarzeniami. Czy wszystkie te historie zakończą się dobrze? To zależy od Ciebie. Racja żywności i wody, jak najlepiej wykorzystaj swoje zapasy, stawić czoła trudnym wyborom, a nawet zapuścić się na pustkowia.

Powodzenia.

Języki: język angielski, Francuski, Italiano, Deutsch, hiszpański z Hiszpanii, Chiński uproszczony, język japoński, koreański, Polski, Português (Brazylia), Rosyjski, turecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *