Magiczny rysunek Małej Pandy – Cheaty&Włamać się

przez | Styczeń 10, 2021

Mała wróżka ma nadzieję, że będzie miała pomocnika, który będzie z nią pracował, pomagając mieszkańcom lasu magiczną szczotką. Przyjdź i zarejestruj się teraz!

LEARN TO DRAW
Learn to draw by tracing the lines in the sketch: Tort urodzinowy, Boże Narodzenie pudełko, okrągłe słońce, bąbelkowa spódnica małej księżniczki…ten kinds of creative sketches for you to enjoy and create paintings of your own!

COLOR YOUR PAINTING
Color the outlines of your painting! Six basic colors for you to mix and match. Color the carrot green, or color the cloud in six colors to make it more colorful!

USE MAGIC
Wave the magic brush. Popatrz, the paintings all turn alive! Popatrz! The ponies are running, the windmill is whistling, and the train can’t wait to get movinghurry up and take your magic brush to help the forest residents!

CREATE STORIES
The little ant wants to cross the river. Can you help it? Draw a leaf to be used as a boat; the kitten is hungry, draw a big fish to feed ituse the magic brush and work with the forest residents to create your stories!

Sheep, tigers, and other residents in the magic forest also need help. Come and create more new stories!

O BabyBusie
—————
W BabyBus, poświęcamy się pobudzaniu kreatywności dzieci, wyobraźnia i ciekawość,i projektowanie naszych produktów z perspektywy dzieci, aby pomóc im samodzielnie odkrywać świat.

Teraz BabyBus oferuje szeroką gamę produktów, filmy i inne treści edukacyjne od ponad 400 milion fanów od wieków 0-8 dookoła świata! Wypuściliśmy 200 aplikacje edukacyjne dla dzieci, nad 2500 odcinki rymowanek i animacje na różne tematy z zakresu Zdrowia, Język, Społeczeństwo, Nauka, Sztuka i inne dziedziny.

—————
Skontaktuj się z nami: ser@babybus.com
Odwiedź nas: http://www.babybus.com