Candy Crush Jelly Saga – Cheaty&Włamać się

przez | Listopad 25, 2021


W mieście pojawił się nowy gracz, kołysanie się, podrygując Jelly Queen, a ona jest tutaj, aby rzucić Ci wyzwanie w grze Candy Crush Jelly Saga! Niezależnie od twoich ulubionych ruchów, lepiej miej nadzieję, że są wystarczająco galaretowate, by zmierzyć się z potężną galaretową królową.

Gra, której nie da się powstrzymać,! Nowa Candy Crush Jelly Saga jest pełna wspaniałych trybów gry, funkcje i walki z bossami z Jelly Queen! Grając jako Jenny, pochwal się swoimi galaretowatymi ruchami i na zmianę zamieniaj Cukierki przeciwko podskakującej Jelly Queen. Każdy słodki ruch rozleje więcej galaretki, a ten, kto rozprzestrzeni się najbardziej, wygra poziom!

Są wspaniałe nowe Cukierki, wspaniały nowy wzmacniacz i wymarzony świat w koronach drzew do odkrycia również w Królestwie Cukierków!

Royal Championship to nowy tryb VS w Candy Crush Jelly Saga. Gracze będą rywalizować 1:1 w szybkich rundach gry w czasie rzeczywistym! Wygraj duży pakiet nagród, kończąc serię zwycięstw i zajmując miejsce w górnej połowie tabeli liderów. Im wyższa pozycja, im większa nagroda! Czy masz to, czego potrzeba?

Take on this delightful Saga alone or grać z przyjaciółmi aby zobaczyć, kto może uzyskać najwyższy wynik!

Candy Crush Jelly Saga jest całkowicie darmowa, ale jest walutą w grze, kupować przedmioty, takie jak dodatkowe ruchy lub życia, będzie wymagać płatności prawdziwymi pieniędzmi.

Możesz wyłączyć funkcję płatności, wyłączając zakupy w aplikacji w ustawieniach urządzenia.

Funkcje Candy Crush Jelly Saga:
> Nad 3000 Galaretki Poziomy
> Tryb VS w czasie rzeczywistym
> Tryby bossów
> Wspaniałe tryby gry, w tym: Rozłóż galaretkę & Zwolnij rozdymki
> Wzmacniacz Tasty Color Bomb Lollipop
> Hipnotyzujące nowe cukierki
> Wymarzony nowy świat na wierzchołkach drzew i mnóstwo dziwacznych postaci pod wodzą Jelly Queen i jej pachołków.
> Łatwa i przyjemna gra, ale trudne do pełnego opanowania

Dla graczy, którzy łączą się z Facebookiem, istnieją tabele wyników dla Ciebie i Twoich znajomych, aby porównać wyniki Jellylicious

Łatwo zsynchronizuj grę między urządzeniami mobilnymi i tabletami i odblokuj pełne funkcje gry po połączeniu z Internetem

Teraz możesz wyrazić siebie, w stylu galaretki! Bądź bezczelny jak Jelly Queen lub fajny jak Cupcake Carl dzięki naszym słodkim Candy Crush Jelly Stickers!

Facebook
Twitter @CandyCrushJelly
Instagram @CandyCrushSaga
YouTube @CandyCrushOfficial

Nie mniej ważny, wielkie DZIĘKUJĘ dla wszystkich, którzy grali w Candy Crush Jelly Saga!

Nie sprzedawaj moich danych: King udostępnia Twoje dane osobowe partnerom reklamowym w celu personalizacji reklam. Dowiedz się więcej na https://king.com/privacyPolicy. Jeśli chcesz skorzystać ze swoich praw Nie sprzedawaj moich danych, możesz to zrobić, kontaktując się z nami za pośrednictwem centrum pomocy w grze lub przechodząc na stronę https://soporto.king.com/contact

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *