Mistrz monet – Cheaty&Włamać się

przez | Styczeń 5, 2021
Dołącz do swoich znajomych z Facebooka i milionów graczy na całym świecie w atakach, spiny i najazdy, aby zbudować swoją wioskę wikingów na szczyt!

Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać kolejnym mistrzem monet? Czy możesz podróżować w czasie i magicznych krainach, aby walczyć o tytuł najlepszego pirata, Hipis, Król, Wojownik lub WIKING wszystkich!

Zakręć, aby zdobyć łup
Zakręć kołem, aby spaść na swoją fortunę, czy to czas ataku, łup, tarcze lub naloty. Zdobądź łupy, lądując na monetach lub workach ze złotem, dzięki czemu możesz budować silne wioski w grze i awansować na kolejne poziomy. Wygraj tarcze, aby chronić swoją wioskę przed innymi wikingami próbującymi cię zaatakować. Zostań mistrzem monet z najsilniejszą wioską i największą liczbą łupów!

Atakuj i najeżdżaj innych wikingów!
Zarabianie monet na automacie to nie jedyny sposób na zdobycie łupów, też możesz to ukraść! Atakuj lub najeżdżaj przyjaciela i wroga, aby zaoszczędzić wystarczająco dużo łupów, aby zbudować swoją wioskę. Nie ma potrzeby łamania skarbonki! Walcz i zwyciężaj z wrogami. Bum! Zemścij się na tych, którzy zaatakowali twoją wioskę i weź to, co słusznie twoje! Przynieś swój spychacz monet i ponownie się wzbogacaj! Nigdy nie wiadomo, jakie skarby można znaleźć w cudzej wiosce!

Zbierz wszystkie karty!
Nie zawsze chodzi o łupy, chodzi też o skarb! Zbieraj karty, aby skompletować zestawy i przejdź do następnej wioski. Z każdą zdobytą wioską Twoje wygrane będą większe

Grać z przyjaciółmi!
Wymień swoje karty z naszą społecznością internetową, aby zebrać je wszystkie! Dołącz do naszej szybko rosnącej interaktywnej społeczności na Facebooku, aby poznać nowych przyjaciół wikingów, zarobić duże nagrody, i skarbów handlowych!

★ Walcz o tytuł Mistrza Monet ze znajomymi u boku.
★ Dołącz do milionów graczy na całym świecie!
★ Coin Master jest darmowy na wszystkich urządzeniach z zakupami w aplikacji.

Śledź Coin Master na Facebooku, aby uzyskać ekskluzywne oferty i bonusy!

Facebook: www.facebook.com/coinmaster

Czy masz problemy?
Skontaktuj się z nami w grze, klikając menu > Ustawienia > Wesprzyj lub napisz do nas na adres support@coinmastergame.com