Color Strike Go – Cheaty&Włamać się

przez | Luty 19, 2021
Najbardziej wciągająca gra mobilna 2021! 🔥🔥🔥

Pokoloruj wszystkich rywali i ocal świat!

Przeglądaj wszystkie miejsca, dachy, i budynki w mieście, aby wyśledzić niegrzecznego stickman i zmienić kolor ich zabójczym strzałem. Nie pozwól im zbliżyć się do siebie albo przegrasz!

🔴 Realistyczne 3D FPS (pierwszoosobowa strzelanka)
Uderz stickmana jasnymi, kolorowymi kulkami, aby awansować i wygrać. Wystarczy dotknąć ekranu i rozpocząć strzelanie do tęczy!

🟠 Potężna broń i amunicja
Od pistoletów po futurystyczną broń palną i karabiny maszynowe - mnóstwo urządzeń do zabijania naładowanych farbą. Ulepsz swoją broń, aby uczynić rzeczy jeszcze bardziej interesującymi!

🟢 Jasna i kolorowa grafika 3D
Grafika gry pomoże Ci zanurzyć się w ekscytującym futurystycznym środowisku 3D i osiągnąć wyższe wyniki podczas całej przygody. Nikogo nie zabijasz! Po prostu uderzasz wrogów kulkami wypełnionymi barwnikiem. To zabawne, dobrze?

🔵 Głodni walki przeciwnicy
Twoje umiejętności taktyczne i strzeleckie zostaną zakwestionowane przez podstępnego stickman, który będzie starał się pokolorować cię swoimi matowymi farbami. Celuj w ich głowy, aby powalić ich czystym strzałem!

🟣 Niebezpiecznych bossów do pokonania
Przygotuj się na ostre i wrogie wyzwania! Aby przejść przez wszystkie poziomy tej pełnej akcji gry, będziesz musiał stawić czoła poważnym facetom. Sprawdź swoje umiejętności taktyczne i wypróbuj zaawansowane techniki walki, aby wygrać bitwę!

funkcje:
– 350+ zróżnicowane poziomy
– Hordy przeciwników i bossów
– 7 zestawy broni i wiele opcji ulepszeń
– Czysta i intuicyjna nawigacja
– Łatwy do gry FPS
– Działa w trybie offline
– Niekończący się strumień farby do zabawy!

Color Strike Go (CS GO) zapowiada się jako jedna z najbardziej uzależniających i przyjemnych dla oka strzelanek 2021. Spróbuj! Chwyć swój wypełniony barwnikiem pistolet i pokonaj wszystkich stickmanów w mieście.

Dodaj komentarz