DISGAEA RPG – Cheaty&Włamać się

przez | Kwiecień 13, 2021
DISGAEA w wersji mobilnej!

Netherworld, miejsce głębsze niż najgłębszy ocean i ciemniejsze niż najciemniejsza jaskinia. To chaotyczny świat rządzony przez demony, potwory, i Zwierzchnicy. Nikt nie wie, gdzie go znaleźć. Ale teraz to ciemne miejsce zostanie otwarte dla wszystkich graczy. Wejdź do zaświatów, spróbuj podnieść najsilniejszego władcę na dziwną, ale ekscytującą przygodę.

※ CECHY GRY

■ Bohaterowie serii ponownie się spotykają
Bohaterowie tacy jak Laharl, Flonne, Etna, Adell, Mao, Valvatorez i Killia z całej serii spotykają się ponownie i rozpoczynają pełną śmiechu i łez przygodę!

■ Oryginalne historie i muzyka
W zaświatach, kompas moralny każdego z nas trochę różni się od ludzkiego. Odkryj ekscytujące historie swoich ulubionych postaci i przeżyj ich wzloty i upadki przy muzyce z serialu w tle. „Historia Netherworld” jest dla fanów DISGAEA, aby ponownie przeżyli swoje ulubione wątki, a nowicjusze mogli poznać poprzednie historie serii.

■ Over-the-Top Battle Systems
W grze zastosowano turowy system walki. Zbierz swój wymarzony zespół zgodnie ze swoimi najgłębszymi pragnieniami! Zabawne opcje walki, takie jak „Atak drużynowy”, "Wieża", i „Rzut” sprawiają, że gra jest naprawdę strategiczna i przezabawna.

■ Zadawać mnóstwo szkód
Obudź i ulepszaj postacie aż do maksymalnego poziomu 9999. Nadaj postaciom wiele umiejętności & magia z ulepszeniami i zadaje mnóstwo obrażeń swoim wrogom!

■ Klasyczne elementy z serii
Wszystko, co kochasz w DISGAEA, jest teraz dostępne na urządzeniach mobilnych. Zadzwoń do „Mrocznego Zgromadzenia” odblokować różne treści, podróżuj po nieskończonym „świecie przedmiotów”, aby ulepszyć swój sprzęt, i rzuć wyzwanie „Wieży Władcy”, by zdobyć diabelskie nagrody!

■ Graj w dowolnym momencie, Gdziekolwiek
Automatyczna walka z prędkością do 4x! Ciesz się epicką bitwą w dowolnym czasie i miejscu!

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco.
Facebook: https://www.facebook.com/DISGAEARPGEN
Niezgoda: https://discord.gg/MNEsxez
Oficjalna strona: https://disgaearpg.boltrend.com/en/home