Szkoła pojedynków nieskończona: Seksowne kody do gier anime Super Power&Włamać się

przez | wrzesień 29, 2021
■ Streszczenie ■

Do świata zewnętrznego, jesteś na szczycie łańcucha pokarmowego — posiadasz nadprzyrodzoną zdolność, o której większość ludzi może tylko pomarzyć!

W Akademii Takamagahara… jesteś mały.

Uważany za najsłabszy w szkole, jedyną nadzieją na przeżycie jest trzymanie głowy spuszczonej – ale kiedy na korytarzach pojawia się dziwna zjawa i to ty musisz odkryć prawdę, czy możesz przezwyciężyć swoje ograniczenia, aby ocalić siebie i szkołę??

■Znaki■

Alicja Walia Kujo

Decydujący lider samorządu studenckiego, Alicja posiada moc, którą można podziwiać tylko z zazdrością. Niezależnie od tego, czy pomaga innym uczniom, czy przeciwstawia się łobuzom, Alicja może zrobić wszystko.

Ale kiedy tajemnicza zjawa, która wymyka się zrozumieniu, zaczyna prześladować szkołę, nawet Alicja jest bezsilna, by uratować dzień.

Czy będziesz trzymać głowę spuszczoną?, czy staniesz ramię w ramię z najpopularniejszą dziewczyną w szkole??

Inori Morizono

Cicha i nieśmiała osoba, Inori stara się jak najlepiej pomóc otaczającym ją. Czy chodzi o zjednoczenie jej klasy jako przewodniczącej klasy, lub uzdrawiania innych uczniów swoimi umiejętnościami, jest bezinteresowną uczennicą, która nigdy się nie poddaje.

Zawsze ciężka dla siebie, Inori liczy na to, że utrzymasz ją na duchu. Ale kiedy wszystko zaczyna się rozpadać, będziesz tam, żeby ją złapać??

Yue

Ciekawy i pełen energii, Yue nie przypomina nikogo, kogo kiedykolwiek spotkałeś. Zagadka z nieudokumentowanymi mocami, jej ogromny apetyt i niechęć do mówienia tylko pogłębiają tajemnicę.

Kiedy zwraca się do ciebie o pomoc, nie możesz pomóc, ale wahasz się – mając tak niewiele do zrobienia i umiejętności, które przeczą logice, czy naprawdę możesz zaufać tej dziewczynie bez przeszłości??