Epicka wojna: Trony – Cheaty&Włamać się

przez | październik 22, 2021


Graj jako lord w Trzech Królestwach i poprowadź swoją armię na podbój chaotycznej krainy. Zbuduj swoje miasto, technologie badawcze, i rozszerzaj terytoria, aby zwiększyć produkcję surowców. Uzbrój swoich lojalnych generałów w najlepsze umiejętności i walcz z tysiącami innych graczy online w czasie rzeczywistym! Możesz dołączyć do sojuszu, aby rozwijać się i podbijać ze znajomymi, albo możesz zostać tropicielem, który plądruje świat jako samotny wilk. Wykonane przez Unreal Engine 4, Epicka wojna: Thrones przenosi doświadczenia na poziomie PC na urządzenia mobilne. Poczuj realistyczny krajobraz i pogodę, i zaimplementuj je w swojej strategii. Komenda, podbić, i zdobądź tron!!

**Pora roku 4 Nowe funkcje**
Dynastia jest na skraju upadku, a świat jest w chaosie. Czy zdecydujesz się zostać zbawicielem dynastii?, lub zostać rewolucjonistą i założyć nowe imperium?
– 8 Nowi generałowie
– 6 Nowe umiejętności Tome
– 2 Przeciwstawiające się wielkie mocarstwa, Wybierz jedną, aby dołączyć

**Funkcje gry**
【Epickie bitwy między setkami graczy】
Dołącz do epickich bitew w czasie rzeczywistym z setkami graczy, każda decyzja, którą podejmujesz, ma znaczenie! Pełny atak lub atak z ukrycia? Sojusznik lub wróg? Starannie wybierz swoją strategię. Przechwytuj porty i przepustki, aby wzmocnić swoją pozycję, walcz o siatki zasobów, aby zwiększyć produkcję. Rządź na polu bitwy jak prawdziwy dowódca.

【Odtworzono świat Trzech Królestw】
Wyrusz na podbój, który miał miejsce tysiąc lat temu, w dobrze znaną historię Trzech Królestw. Zobacz starcia watażków, wdrażane taktyki ze Sztuki Wojny, i legendarni generałowie konfrontujący się ze sobą. Czy zdołasz przetrwać w tej chaotycznej krainie i ostatecznie zdobyć tron??

【Legendarni generałowie do twojej dyspozycji】
Wezwij legendarnych generałów Trzech Królestw, aby przyłączyli się do Twojej sprawy! Czy to budzący grozę generał Guan Yu, czy lojalny marszałek Jiang Wei, który do końca próbował bronić swojego imperium. Każdy z unikalnymi umiejętnościami i typem oddziału, wykorzystaj je do zbudowania swojego potężnego legionu! Wszyscy generałowie są szczegółowo odwzorowani w grze, są kiedyś ożywieni z przeszłości i czekają na twoje rozkazy!

【Sojusze, frakcje, i strażników】
Czy jesteś graczem zespołowym czy samotnym wilkiem?? Jako gracz sojuszu, możesz walczyć ze znajomymi, wspólnie pokonujcie silnych wrogów i pomóżcie sobie nawzajem się rozwijać. Albo, możesz być niewidzialnym i zwrotnym tropicielem, samotny wilk plądrujący pole bitwy i prawdziwy drapieżnik. Od Ciebie zależy, kim chcesz zostać.

【Realistyczny świat z różnorodnymi terenami i warunkami pogodowymi】
Przeglądaj ogromną mapę z ponad 4 milion płytek, maszeruj swoje wojska przez góry, rzeki, pustynie, lasy, i zamarznięte ziemie. Globalny system pogodowy wpłynie na twoją armię, generalicja, i ogólną skuteczność bojową. Wykorzystaj teren i pogodę jako swoje zalety, i możesz pokonać wrogów, które kiedyś wydawały się nietykalne.

【Nieograniczone możliwe strategie】
Setki ogólnych umiejętności, 4 typy wojsk z 28 warianty, 6 różne formacje bojowe, i różne strategie, które mogą wykorzystać pogodę do wzmocnienia twojej armii. Masz nieograniczoną liczbę strategii do wyboru, używaj ich dobrze i udowodnij swoją mądrość!

**Dowiedz się więcej o Epic War: Trony**
Facebook: https://www.facebook.com/EpicwarthronesSEA
Oficjalna strona internetowa: http://www.archozaur.com/epicwarthrones/
Niezgoda: https://discord.gg/zujkyBnMwW

**Wymagania dotyczące urządzenia**
Wersja systemu: Android 5.0 lub wyższy
Baran: 2GB lub więcej
procesor: Qualcomm Snapdragon 660 lub wyżej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *