Głowa piłka 2 – Internetowe kody do gry w piłkę nożną&Włamać się

przez | wrzesień 30, 2021
Głowa piłka 2 jest ekscytująca i szybka gra w piłkę nożną dla wielu graczy gdzie możesz wyzwanie twoi przeciwnicy!. Zajmij miejsce w 1v1 online mecze piłki nożnej przeciwko prawdziwi przeciwnicy z całego świata.

Dołącz do milionów piłkarzy, aby sprawdzić się w piłce nożnej online społeczność i Twoi przyjaciele.

Graj przez 90 sekund pełnych akcji meczów piłki nożnej; kto zdobędzie więcej goli, wygrywa!

Rzuć wyzwanie znajomym w czasie rzeczywistym!
Uzyskaj dostęp do społeczności, łącząc swoje konto na Facebooku i graj ekscytujące mecze piłki nożnej ze znajomymi, pokaż im, kto jest najlepszy! Możesz także dołączyć do drużyny piłkarskiej lub stworzyć własną drużynę i zdobywać różne nagrody za wygrywanie meczów! Reprezentuj swój zespół i walcz, różne zespoły, aby pokazać, która drużyna piłkarska jest lepsza. Przyczynia się do ogólnego postępu swoich zespołów.

Walcz w konkurencyjnych ligach piłkarskich ze swoją drużyną!
Uczestniczyć w 5 różne ligi piłkarskie i zrób wszystko, aby dostać się na sam szczyt drabiny. Dołącz do zespołu lub stwórz własny, tak czy inaczej, jesteś potężny w swoim zespole! Dołącz do rywalizacji co tydzień, w której masz szansę zmierzyć się z innymi zespołami z całego świata. Im więcej drużyn pokonasz, tym więcej szans na awans z Brązowej Ligi do Diamentowej Ligi! Walcz przez prawdziwych przeciwników i trudne mecze piłki nożnej. Nie możesz wiedzieć, kto jest zwycięzcą przed zakończeniem meczu.

Unikalna rozgrywka
W piłce nożnej chodzi o kopanie piłki i strzelanie goli, dobrze?

kopnięcie, uderzaj i zdobywaj punkty, używając swojego bohatera. Użyj swoich stóp, głowa, i supermoce do zdobywania bramek. Głowa piłka 2 oferuje uproszczoną rozgrywkę, którą można szybko przekształcić w pełne akcji i ekscytujące gry. Uderzyć piłkę, uderz przeciwnika, użyj nagłówków, supermoce lub przechytrzyj przeciwnika, wyrzucając je. Wszystko jest dozwolone, tak długo jak wygrywasz!

Przejmij kontrolę nad swoją karierą piłkarską
Postępuj w unikalnym trybie kariery, aby odblokować specjalne bonusy, postacie, i akcesoria. W miarę postępów, nagrody stają się coraz trudniejsze do zdobycia, czy masz to, czego potrzeba?

Wybić się z tłumu!
Wybierz najlepszą postać z 125 unikalne postacie, które można ulepszać, odblokuj nowe akcesoria, aby ulepszyć swojego bohatera piłki nożnej, i stwórz swojego wymarzonego piłkarza! W miarę postępów, odblokujesz różne stadiony i zdobędziesz kibiców, którzy będą Cię wspierać. Im wiecej tym lepiej!
Zostań najlepszym bohaterem piłki nożnej i pokaż, kto ma więcej stylu i umiejętności!

Ulepsz swoją postać
Ulepsz swoją postać, aby odblokować swój pełny potencjał. Postępuj w trybie kariery, aby odblokować unikalne bonusy, Akcesoria, a nawet bohaterowie. W miarę postępów, nagrody będą lepsze, ale także wyzwanie. Czy jesteś na to gotowy??

Żaden mecz nie będzie taki sam jak poprzedni w tej grze w piłkę nożną!

funkcje

-Graj w piłkę nożną z prawdziwymi przeciwnikami z całego świata w czasie rzeczywistym!
– Porywające chwile z głosem legendarnego komentatora, John Motson!
-Połączenie z Facebookiem do gry ze znajomymi!
-Dynamiczna i ekscytująca rozgrywka z porywającą grafiką.
-125 unikalne postacie do odblokowania.
-5 unikalne konkurencyjne ligi piłkarskie z 15 nawiasy do zabawy.
-Setki akcesoriów, które ulepszą twojego piłkarskiego bohatera!
-Zaplanuj swoją strategię na boisku z 18 możliwość rozbudowy.
-Pakiety kart zawierające postacie i przedmioty.
-Zdobywaj kibiców, aby odblokować nowe stadiony.
-Codzienne misje, aby uzyskać więcej zabawy i nagród!

Pobierz Head Ball 2 przeżyć dreszczyk emocji związanych z wymagającymi meczami piłki nożnej z milionami graczy na całym świecie!

Ważny!
Głowa piłka 2 to darmowa gra. jednak, istnieje kilka przedmiotów w grze, które można kupić za prawdziwe pieniądze. Możesz wyłączyć zakupy w aplikacji w ustawieniach urządzenia, jeśli nie chcesz tej funkcji.

Do gry wymagane jest połączenie sieciowe.