Idle Heroes – Cheaty&Włamać się

przez | listopad 28, 2023

Dołącz do milionów innych graczy na całym świecie i rozpocznij swoją podróż od Lasu Sara do Wysokiego Nieba, prowadząc swoją grupę bohaterów do starożytnych ruin, aby walczyć z siłami ciemności!

CECHY GRY:

★IDLE System★
Set your heroes training while you’re away. Kiedy wrócisz do telefonu, będą silniejsze, zyskał nowe umiejętności, i gotowy do walki. ROSNĄĆ&TRAIN a powerful squad without all the grinding!

★Evolving Strategy★
Więcej niż 400 Bohaterowie z różnych frakcji o określonych umiejętnościach. Summon your warriors, SZKOL ich, aby stali się potężnymi bohaterami, lub przekształć je w materiał Ducha do EWOLUCJI. Twórz magiczne koła zębate, i wyposaż swoich wojowników do zwycięstwa!

★TONS of Content★
With battlegrounds galore and dungeons aplenty, bohaterskie misje, tajemnicze wieże, arena, gildia, dużo zabawy!

★GUILD Wars★
Fight alongside your friends and players everywhere in a war for control of the floating continent. Dołącz do wieloosobowych bitew gildii z bossami i poprowadź swoją gildię do zwycięstwa!

★Worldwide Arena★
Put forth your best heroes to do battle in the ARENA. Oglądaj ich PK online w konkursie dla wielu graczy o chwałę! Wspinaj się po tablicy liderów, aby uzyskać najlepsze nagrody!

Uprzejme przypomnienie:
Wymaga uprawnień WRITE_EXTERNAL_STORAGE i READ_EXTERNAL_STORAGE z powodu reklam wideo.

Skontaktuj się z nami:
E-mail: ihcs@droidhang.com
Facebook: https://www.facebook.com/IdleHeroes
Świergot: https://twitter.com/IdleHeroes