Bezczynne oblężenie: Wojenna gra symulacyjna Cheats&Włamać się

przez | styczeń 14, 2022


Jesteś potężnym Watażką wysłanym, aby sprawdzić swoje umiejętności przeciwko Niezwyciężonym Wyspom. Aby pokonać niemożliwe, będziesz musiał podejmować krytyczne decyzje strategiczne, aby zniszczyć ich obronę.

Po zaplanowaniu ataku, Twoje oddziały będą pracować w dzień i w nocy, atakowanie fortecy wroga i zbieranie zasobów nawet podczas snu. Więc uderz w bębny i pomaszeruj swoją armią na wojnę w tej wciągającej grze wojskowego potentata!

Wybierz swoją strategię

Trenuj odpowiednich żołnierzy, przydzielanie przebiegłych dowódców, i taktycznie zorganizuj swoją formację wojskową, aby wygrać każdą bitwę. Będziesz musiał eksperymentować z różnymi kombinacjami, aby znaleźć idealną strategię oblężenia, aby zburzyć wieże obronne każdej fortecy i zamku, który stanie ci na drodze..

Zbierz potężnych dowódców

Odblokować wojownicy, rycerze, bohaterowie i królowie, takich jak Czyngis-chan i Robin Hood, odwrócić losy bitwy. Wykorzystaj ich unikalne zdolności wojenne, aby uczynić swoje wojska jeszcze silniejszymi i przeciąć obronę każdej twierdzy jak płonący miecz przez masło.

Zarządzaj swoim obozem wojennym

Zbuduj bazę i ulepsz instalacje wojskowe, aby pomieścić swoją armię, i ulepsz rycerza, król, i jednostki krzyżowców między innymi. Zachowuj się jak prawdziwy menedżer potentatów. Ustaw stały dochód ze złota i ostrożnie przydzielaj zasoby, aby przyspieszyć oblężenia i podboje.

Używaj różnych typów armii

Jeden zamek może wymagać armii najeźdźców i strzelców wyborowych do podboju. Inny może wymagać armaty, rycerz, i napaści barbarzyńców. Niezależnie od taktyki, musisz zdobyć złoto, aby odblokować bardziej zaawansowaną technologię wojskową, dzięki czemu możesz napędzać swój podbój za pomocą armii niszczycielskich machin oblężniczych.

Rozkoszuj się ich ruiną

Bądź świadkiem, jak twój krzyżowiec, król, a legiony rycerskie podbijają bazy, wieże, zamki i warownie. Prowadź epickie podboje przeciwko Niezwyciężonym Wyspom, korzystając ze wszystkich strategii gry bezczynnych potentatów.

Gry symulator wojny

Ponieważ jest to bezczynna gra tycoon, powinieneś zwrócić uwagę na swoje dochody ze złota. Wypełniaj kontrakty, zdobywając wieże i zamki, aby ulepszyć rycerzy i zebrać imponującą armię, aby przełamać linie obronne i podbić fortece.
_____________________________________________

Odwiedź naszą oficjalną stronę pod adresem http://gmlft.co/website_EN
Sprawdź nowy blog pod adresem http://gmlft.co/central

Nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych:
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_EN
Świergot: http://gmlft.co/SNS_TW_EN
Instagram: http://gmlft.co/GL_SNS_IG
Youtube: http://gmlft.co/GL_SNS_YT

Ta aplikacja umożliwia kupowanie wirtualnych przedmiotów w aplikacji i może zawierać reklamy innych firm, które mogą przekierowywać Cię do witryny innej firmy.

Warunki korzystania: http://www.gameloft.com/en/conditions-of-use
Polityka prywatności: http://www.gameloft.com/en/privacy-notice
Umowa licencyjna użytkownika końcowego: http://www.gameloft.com/en/eula

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *