LEGO® Ninjago: Kody Shadow of Ronin&Włamać się

przez | marzec 23, 2023

W Ninjago pojawiło się nowe zagrożenie, i nazywa się Ronin. Z pomocą swojej armii mrocznych samurajów, Ronin kradnie wspomnienia Ninja za pomocą starożytnej broni zwanej Obsydianową Glewią.

W LEGO® Ninjago ™: Shadow of Ronin ™, to gracze muszą pomóc ninja odzyskać wspomnienia i moce, zanim Ronin zrealizuje swój plan i wypuści jeszcze większe zło na Ninjago. Gracze będą walczyć w kultowych lokalizacjach z serialu telewizyjnego, w tym Lodową Świątynię, Toxic Bags, i tajemnicza nowa wyspa, a także odwiedzić górską wioskę Spinjago, gdzie Ninjas aktualnie trenują z Grand Sensei Dareth i Sensei Wu.

CECHY GRY:
-Poznaj Ninjago: Walcz w kultowych lokalizacjach z LEGO Ninjago: Mistrzowie serialu telewizyjnego Spinjitsu, w tym Lodową Świątynię, Toksyczne Bagna i Wyspa Chena.
-Obsydianowe bronie: Odkryj sekret tych starożytnych, ale potężnych narzędzi.
-Klasyczni złoczyńcy: Broń Ninjago przed znanymi wrogami, w tym Serpentine, Nindroidy i nie tylko.
-Fajne pojazdy: Napęd, latać, tupnij i ślizgaj się po poziomach dzięki ekscytującej gamie rowerów, dysze, mechy, a nawet smoki!
-Moc Spinjitzu: Uwolnij tornado żywiołów, aby przebić się przez wrogów i rozwiązać zagadki.
-Ulepszone sterowanie: Przełączaj się między kontrolkami „Virtual D-pad” i „Casual” dzięki ulepszonemu sterowaniu na ekranie dotykowym, aby uzyskać jeszcze lepszą zabawę w walenie w cegły!