Magic Rampage – Cheaty&Włamać się

przez | Luty 26, 2021
Ekscytująca platformówka łącząca gatunek RPG z dynamiczną grą akcji. Magic Rampage oferuje możliwość personalizacji postaci i dziesiątki broni, od noży po magiczne laski. Każdy loch wprowadza gracza w nowe przeszkody, wrogów i sekretne obszary do zbadania. Szukaj poziomów bonusowych, dąż do zwycięstwa w trybie przetrwania, połącz siły z przyjaznymi postaciami niezależnymi i walcz w trudnych walkach z bossami.

Magic Rampage oferuje ekscytujący tryb rywalizacji online, w którym gracze z całego świata rywalizują, aby zobaczyć, kto jest najlepszy w losowo generowanych lochach; z unikalnymi bossami, ekskluzywne nowe elementy i zawartość!

Magic Rampage przywraca wygląd i styl najlepszych klasycznych platformówek z lat 90, wprowadzamy odświeżoną i wciągającą mechanikę rozgrywki. Jeśli tęsknisz za platformówkami z epoki 16-bitowej, i myślę, że dzisiejsze gry nie są już takie dobre, Pomyśl dwa razy! Magic Rampage jest dla Ciebie.

Magic Rampage obsługuje joysticki, gamepady i fizyczna klawiatura dla jeszcze dokładniejszej reakcji na rozgrywkę.

KAMPANIA

Udaj się do zamków, bagna i lasy do walki z zombie, gigantyczne pająki, smoki, nietoperze, i wielu trudnych bossów! Wybierz swoją klasę, ubierz zbroję i chwyć najlepszą broń: noże, młotki, magiczne laski, i wiele więcej! Dowiedz się, kto schwytał króla!

KONKURENCYJNY

Zmierz się z innymi graczami w losowo generowanych lochach z ogromną różnorodnością przeszkód, wrogów i bossów! Możesz także rzucić wyzwanie znajomym.

Im więcej konkurujesz, wyższy ranking, i im bliżej pojawienia się w wielkiej Galerii sław!

LOCHY TYGODNIOWE – Operacje na żywo!

Co tydzień nowy loch! Co tydzień, gracze otrzymają unikalne wyzwania i epickie nagrody!

Weekly Dungeons oferują wyzwania czasowe i gwiezdne na trzech poziomach trudności. dodatkowo, otrzymujesz dodatkowe punkty rankingowe każdego dnia, gdy go ukończysz.

PERSONALIZACJA POSTACI

Wybierz swoją klasę (Mag, Wojownik, druid, Czarodziej, Łobuz, Paladyn, Złodziej i wiele innych) i dostosuj broń i zbroję swojej postaci. Możesz wybrać idealną broń i zbroję w zależności od swojej klasy, a także ich magiczne elementy: ogień, woda, powietrze, Ziemia, światło i mrok, dalsze stylizowanie bohatera za pomocą stylu gry.

TRYB SURVIVOR

Sprawdź swoją siłę! Wejdź do najniebezpieczniejszych lochów zamku i walcz z różnymi wrogami. Im dłużej możesz pozostać przy życiu, tym więcej złota i broni zdobędziesz! Tryb przetrwania to świetny sposób na zdobycie nowej broni, zbroja i dużo złota, aby wyposażyć swoją postać i stać się silniejszym.

SKLEP

Poznaj sprzedawcę i przeglądaj jego sklep. Zaoferuje ci najlepszą broń, zbroja, a także rzadkie runy, za pomocą którego możesz zwiększyć obrażenia swojej tarczy w twojej broni. Sprzedawca nie jest zbyt przyjazny, ale jest jedynym, który może ci pomóc w walce ze wszystkimi wrogami i bossami, których spotkasz w tej bitwie!

TRYB LOKALNY WERSJA

Czy masz telewizor z systemem Android? Podłącz dwa gamepady i zaproś znajomych do wspólnej gry! Stworzyliśmy tryb versus, w którym występują główne postacie w grze, z arenami bitewnymi opartymi na lochach trybu kampanii. Będziesz musiał być szybki, aby wygrać! Podnieś broń, która jest w skrzyniach po drugiej stronie areny, zabij NPC i miej oko na przeciwnika!