Psi patrol: Dzień w Adventure Bay Cheats&Włamać się

przez | Luty 28, 2021

„To kolejny wspaniały dzień w Zatoce Przygód z Psim Patrolem!

Dołącz do szczeniąt „”Psi patrol: Dzień w Zatoce Przygód!”” – specjalna przygoda, podczas której Twoje dziecko ćwiczy codzienną opiekę i uczestniczy w akcjach ratunkowych w Zatoce Przygód! Twoje dziecko może współpracować ze Skye, Skalisty, Pościg, Gruz, Zuma, Marshall, Naganiacz zwierza, i Everest, aby rozwinąć uniwersalne umiejętności wczesnego dzieciństwa, takie jak odpowiedzialność i niezależność.”

Żadna praca nie jest zbyt duża i nie ma szczeniaka (lub dziecko) jest zbyt mała, aby nauczyć się ich codziennej pielęgnacji! Twoje dzieci mogą:

PRZYGOTUJ SIĘ, ABY OSZCZĘDZAĆ DZIEŃ – Twoje dziecko może połączyć siły ze swoim ulubionym psim patrolem, aby ćwiczyć mycie zębów, jedzenie zdrowego śniadania, zmywać, i więcej!
UBIERZ SWOJĄ SZCZENIĘ – Customize each pup’s outfit with the shirt, buty, i spodnie potrzebne na cały dzień w Zatoce Przygód!
Idź na misje ratunkowe – Receive rescue missions from Ryder and drive around Adventure Bay with the pups while avoiding obstacles and learning directional skills to reach your destination
FIND CHICKALETTASearch around Adventure Bay to find Mayor Goodway’s best friend, Chickaletta! Znajdź wszystko 25 Chickalettas ukryte w Adventure Bay, każdy z innymi kostiumami!
ZAGRAJ ZŁOW – Po całym dniu akcji ratunkowych, Twoje dziecko może bawić się w łapanie ze szczeniakami przed powrotem do domu dla szczeniąt, aby przygotować się do snu.
PRZYGOTUJ SIĘ DO ŁÓŻKA - Twoje dziecko może ćwiczyć przygotowywanie się do łóżka, kąpiąc każdego szczeniaka, obiad, i pomóc założyć piżamę przed pójściem spać.

Naucz się ratować dzień na swój sposób dzięki PAW Patrol! Pobierz PAW Patrol: Dzień w Zatoce Przygód, i poznaj codzienną rutynę Psi Patrol Pup!

Ta gra jest zalecana dla rodziców i dzieci do wspólnej zabawy, ponieważ dzieci uczą się dbać o siebie we wczesnym dzieciństwie. Twoje dzieci rozwiną niezależność i pewność siebie, opiekując się ulubionymi psimi psami patrolowymi, ucząc ich, że nawet bohaterowie muszą codziennie myć zęby.

Psi patrol: A Day in Adventure Bay gromadzi dane osobowe użytkowników, a także nieosobowe dane użytkowników (w tym dane zagregowane). Gromadzenie danych użytkownika odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem, takie jak COPPA. Mogą być wykorzystywane dane użytkownika, na przykład, odpowiadać na prośby użytkowników; umożliwić użytkownikom korzystanie z niektórych funkcji i usług; personalizować treści i reklamy; and manage and improve Nickelodeon’s services. Aby uzyskać więcej informacji na temat wykorzystywania danych osobowych użytkowników przez Nickelodeon, odwiedź Politykę prywatności Grupy Nickelodeon. Nasza Polityka prywatności stanowi uzupełnienie wszelkich warunków, warunki lub zasady uzgodnione między Tobą a Google, and Nickelodeon and its affiliated entities are not responsible for Google’s collection or use of your personal user data and information. Korzystanie z tej aplikacji podlega Umowie licencyjnej użytkownika końcowego Nickelodeon. Dla użytkowników zamieszkałych w UE, ta aplikacja może obejmować używanie trwałych identyfikatorów do celów zarządzania grami, a instalacja tej aplikacji oznacza zgodę użytkownika na takie wykorzystanie trwałych identyfikatorów dla wszystkich użytkowników urządzenia.

Dla użytkowników zamieszkałych w UE, Psi patrol: Dzień w Zatoce Przygód może obejmować wykorzystanie trwałych identyfikatorów do celów zarządzania grami, a instalacja tej aplikacji stanowi zgodę użytkownika na takie wykorzystanie trwałych identyfikatorów dla wszystkich użytkowników urządzenia..

Umowa licencyjna użytkownika końcowego: http://www.nick.com/nick-eula/
Privacy Policy for Nick Jr.: http://www.nickjr.com/privacy-policy/
The End User License Agreement for this app includes arbitration for disputes – see FAQs: http://www.nick.com/faqs/