Projekt domu braci – Cheaty&Włamać się

przez | Luty 26, 2021
Drew i Jonathan Scott, znany jako Bracia Nieruchomości, potrzebujesz pomocy klientom w realizacji ich marzeń o projektowaniu domu! Z braćmi u boku, będziesz demonstrować, odnawiać, dostosować, i projektuj przestrzenie z tym samym urokiem i stylem, z których słyną bliźniaki. Graj razem z braćmi za kulisy, poznaj ich porady i wskazówki dotyczące projektowania, i poznaj zabawne fakty o ulubionym duecie projektantów telewizji. Odprężający, zabawne łamigłówki pozwalają zarobić monety do wydania na dekoracje. Ekskluzywne lektury bliźniaków dodadzą ci otuchy, której potrzebujesz, aby samemu zostać gwiazdą projektowania!

funkcje

– Zmień odrapane przestrzenie w piękne miejsca z odważnymi akcentami, kolorowe akcenty, oraz stylowe wyposażenie i wykończenia.
– Odkryj wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o bliźniakach, korzystając ze wszystkich sprawdzonych wskazówek projektowych, zabawne historie z dzieciństwa, I dobrze, staromodny brat vs. brat wybryki.
– Odnów różne cholewki mocujące, które wymagają Twojego projektanta: kuchnie, łazienki, zewnętrzne - i tak, możesz dodać ten otwarty plan piętra!
– Odtworzyć swoje ulubione chwile Property Brothers!
– Zrelaksuj się, grając w łamigłówki z setkami poziomów i różnymi trybami gry.
– Projektuj i graj w biegu w trybie offline.