Solitaire Grand Harvest – Darmowe kody Tripeaks Solitaire&Włamać się

przez | Styczeń 3, 2021
Czas na przerwę. Czas na wielkie żniwa pasjansa!

Czas na relaksującą zabawę w rolnictwie w tej epickiej darmowej grze w pasjansa online. Gra w pasjansa Grand Harvest jest wyzwaniem i przyjemnością. To darmowa gra w pasjansa Tripeaks, w jaką nigdy wcześniej nie grałeś! Dobry stary pasjans właśnie stał się znacznie lepszy!

Uprawiaj swoje uprawy, poznaj swoje zwierzęta, i otrzymaj darmowe gadżety w pasjansie – To twoja farma, na swój sposób!

Zagraj w pasjansa, rosnąć, i żniwa: Wszystkie funkcje Free Tripeaks Solitaire, o jakich marzyłeś!
Szukasz klasycznego, darmowego pasjansa Tripeaks, z dodatkiem rolniczym? Masz to. Ciesz się również tymi niesamowitymi funkcjami pasjansa:
* Bonusowe gadżety Crop Master – uwolnij skrzynie każdego pola, załadowany kredytami, boostery i inne gadżety – dla jeszcze bardziej satysfakcjonującej zabawy w pasjans tripeaks!
* Sam & Kości – znajdź te pasjansowe smakołyki ze swoim zaufanym pomocnikiem, Sam pasjansa, ponieważ więcej smakołyków to więcej nagród…i bardzo szczęśliwy Sam!
* Hoppy the Frog – tak bardzo, jak pokochasz Hoppy, ostrzegam, że gdy wskoczy na kartę pasjansa, blokuje kartę od gry! Słodko porozmawiaj z nim o tym, a może po prostu wynagrodzi cię za twoją pomoc!
* Obraca się koło bonusowe – zgarnij jeszcze więcej bonusów w pasjansach tripeaks, takich jak darmowe monety, dodatkowe karty, darmowe rundy pasjansa i dodatkowe zbiory!

Prowadź swoją farmę i zagraj w darmowego pasjansa Tripeaks
To nie jest darmowy pasjans tripeaks, jaki kiedykolwiek widziałeś – to tripeaks Solitaire Grand Harvest! Prowadź własną farmę podczas gry!

* Uprawiaj ziemię: Zbieraj plony na każdym polu, wykonując zabawne wymagające gry w pasjansa
* Zdobądź fajne dodatkowe bonusy przy każdym zbiorze plonów! Graj w pasjansa Tripeaks, aby uzyskać więcej zbiorów!
* Odpręż się i zdobądź WIĘCEJ bonusów na Złotej Polanie – czekają na Ciebie jeszcze fajniejsze bonusy w pasjansie!

Rolnictwo jest fajne! Solitaire Grand Harvest jest super, nagradzanie darmowej gry w pasjansa tripeaks!

Gry Social Solitaire Get Nagrodzone!
Graj w fajne gry karciane tripeaks ze znajomymi, aby zdobyć jeszcze więcej nagród!

* Dostać 10,000 darmowe kredyty za zapraszanie znajomych do wspólnej gry w pasjansa tripeaks – wyślij im link lub zaproszenie na Facebooku, aby przyłączyli się do zabawy w pasjansa Tripeaks – następnie wyślij im prezenty w postaci pasjansa!
* Tripeaks VIP: Żniwa, gospodarstwo rolne, i karty odwróć swoją drogę do poziomów VIP Solitaire Tripeaks i zdobądź ekscytujące nagrody – ale uważaj, musisz zbierać plony i myśleć strategicznie!

Pobierz i graj w Tripeaks w Solitaire Grand Harvest TERAZ!

Twoje zbiory i karty czekają na Twoje zbiory, a te gry w pasjansa Tripeaks same się nie rozegrają! Huśtaj się obok farmy, odwróć karty, i pobierz ekscytujące gry w pasjansa: grać w pasjansa – Grand Harvest Tripeaks teraz!