Wyzwanie gry kałamarnicy 3D – Kody Battle Royal Survival&Włamać się

przez | październik 11, 2021


Wszyscy gracze są biedni i chcą pieniędzy na swoje przyszłe i obecne życie. Nie daj się wyeliminować i udaj się na szczyt na 46.5 miliard wygranych nagród!! i jego wyzwanie w grze w kałamarnice, w której ludzie przychodzą na platformę, na której wykonują wiele zadań, aby ocalić swoje życie. a czerwony punkt świetlny nie pozwala ci poruszać ciałem.

Ta gra opowiada o wyścigu kałamarnic, w którym gracze biegną, by ratować swoje życie. Zbierz swoje włosy i umieść je na włosach Wyzwanie dziewczyny z tłuszczu do ciała, długie włosy, do wyboru.
Pod koniec tego poziomu, dziewczyna stoi z drzewem i mówi Green Light Red Light Green Light.

Rozpoczynasz bitwę z mistrzem liczenia w wyzwaniu tłumu, nie ma szans, abyś czuł się samotny, ponieważ w Clash hair Challenge jest wiele wyzwań, takich jak bieg piłki. Wszyscy gracze powinni zostać zatrzymani, gdy przestanie mówić Czerwone światło. Możesz przygotować metamorfozę z ciałem dziewczyny z włosami w tej niesamowitej grze roku w 2021. Był stary dziadek, który wygrał grę w kałamarnice i wygrał 3d.

Wszyscy gracze, którzy wykonają zadania i zostaną zwycięzcą kałamarnic, będą mieli dużo pieniędzy na życie. Zlikwidowany gracz zostanie znokautowany w wyzwaniu kałamarnic tych, którzy poruszają się na czerwonym punkcie świetlnym. Gracze, którzy poruszają się w czerwonych punktach świetlnych, zostaną zlikwidowani. Pobierz Food Party, aby uzyskać wspaniałą darmową grę w kałamarnicę 3D survival game!,

To jak gra z grubymi pchaczami i kałamarnicami, w której nawet twoje wyzwanie z włosami będzie zawierać i bogaty bieg 3d. Pobierz grę o przetrwanie w kałamarnicy. Zielony punkt świetlny pozwala na ucieczkę z drzewa. Idź dalej, kulki tłuszczu 2 pasuje do mięśni stawowych 3d. To jest wyścig jak bieg pieniędzy 3d. unikaj nożyczek i włosów innych kolorów.

idź naprzód, chroń się przed wyzwaniem wyścigu włosów i festiwalem strzał. Masz szansę zatopić się w jasnym świecie wyzwań związanych z włosami pełnymi walk z grubymi pchaczami i stickmanami. po prostu biegnij wyścig 3d za pieniądze biegnij 3d, jeśli poruszasz się na czerwonym świetle, więc zostaniesz zlikwidowany. Zbierz włosy tego samego koloru, zwiększyć długość włosów,

Ten wyścig jest jak wyścig kałamarnic i dołącza do gry starcia, Zwycięzca Squid jest najlepszy ze wszystkich graczy, jest też zwycięzca rundy bogatej i runy pieniężnej 3d. Wypełnij początek, zbierając wszystkie stosy i krzyże na moście. Ta gra jest jak gra w kałamarnicę. Zabici ludzie giną od kul. i na koniec zdobądź nagrodę. Zakończeni kałamarnicy giną po złamaniu zasady wyścigu.

Przygotuj się na spędzenie godzin grając w jedną z najbardziej ekscytujących gier biegowych. Kiedy mówi „zielone światło” w grze wyścigowej kałamarnic, niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier survivalowych, czy też gier z kalmarami?! Jest wiele zadań do wykonania, to ich czas na wyzwanie z kałamarnicami. Zakończeni kałamarnicy nie będą mogli wykonać żadnego zadania. Postępuj zgodnie z instrukcjami obsługi i szybko udaj się do sali gier.

Jeśli wykonasz wszystkie zadania bez wybicia żadnego zadania, więc wygrasz. hair girl run ridge z grą logiczną cross-bridges poczuj, jak cały biegnij i idź na skróty, aby być najlepszym biegaczem mostowym. Jeśli złamiesz zasadę wyścigu, zostaniesz zakończony, jak dołącz do starcia i wyścigu o pieniądze 3d. a kiedy przestanie mówić zielone światło w grze w kałamarnice, przestań iść naprzód w starciu łączenia i grubym popychaczu.

Kształt przeszkody, taki jak strzała, trzymaj się z dala od niego i chroń swoje starcie sprzężenia 3d i zabawny bieg z biegaczem blob. Ciesz się wyjątkową zabawą już teraz i rozpocznij imprezę przygodową. a także jeśli nie wykonasz zadania w określonym czasie, więc zostaniesz znokautowany z wyścigu kałamarnic. W wyścigu ciał jest wiele pośpiechu i przeszkód. Nie pozwól innym budować Twojej gry z włosami!

Dodaj komentarz