Star Wars ™: Kody Galaxy of Heroes&Włamać się

przez | Grudzień 30, 2020
Spełnij swoje marzenia z Gwiezdnych Wojen ™, walcząc ze swoimi ulubionymi bohaterami ciemnej i jasnej strony w kultowych miejscach, aby stać się mistrzem galaktyki. Stwórz i dostosuj swój wymarzony skład, używając postaci z każdej epoki, w tym nowe postacie z Gwiezdnych Wojen ™: Przebudzenie mocy, Rogue One ™: Historia Star Wars ™ i Gwiezdne wojny ™: Ostatni Jedi ™. Weź udział w epickiej wojnie turowej, zmierz się z gigantycznymi bossami, rozwijaj swoje postacie, i przenieś swoją grę na wyższy poziom!

STWÓRZ NAJLEPSZY ZESPÓŁ
Przywódcy buntowników? Imperium niezłomne? To twój wybór, kiedy tworzysz elitarne drużyny Jasnej i Ciemnej Strony, zbierając bohaterów i inne postacie ze świata Gwiezdnych Wojen ™. Wykonuj kluczowe strategiczne ruchy i wybieraj członków drużyny z uzupełniającymi się umiejętnościami, aby iść na wojnę z niepokonanymi drużynami!

ZOSTAŃ MISTRZEM GALAKSY
Pokonaj przeciwników i wejdź na szczyt, dominując w galaktycznych grach holograficznych w odległej kantynie. Ulepszaj umiejętności swoich bohaterów, grając, aby uzyskać jeszcze potężniejsze ataki i większe wygrane. Następnie walcz z innymi graczami w Squad Cantina Battles, PvP Squad Arena, i turniejach drużynowych, aby osiągnąć wielkość.

GRAJ Z POTĘŻNYMI MISTRZAMI
Bądź mądry, decyzje taktyczne i wyposaż swoich bohaterów w najlepszy sprzęt, aby zwiększyć ich obrażenia w galaktycznej wojnie. Odblokować fun abilities to make your team unstoppable as you unleash commanding moves like Luke Skywalker’s Bullseye, Lekkomyślny atak rycerza Jedi Anakina, i inni.

ZAANGAŻUJ SIĘ W EPICKIE BITWY STATKOWE
Zbieraj kultowe statki kosmiczne i ogromne statki kapitałowe, aby zbudować swoje floty wojenne. Podejmuj zupełnie nowe wyzwania, walcz w kosmosie, i rywalizuj na Fleet Arena, aby sprawdzić swoje umiejętności. Zbierz unikalne materiały ulepszające dla postaci, dostępne tylko jako nagrody za bitwy okrętowe. Każdy statek ma również własną załogę, dodawanie specjalnych uprawnień do poszczególnych statków. Rekrutuj potężne postacie, aby stworzyć najsilniejszą armadę!

WEJDŹ NA SZCZYT W GILDACH
Prowadź rajdy ze znajomymi i walcz z bossami, takimi jak Rancor i AAT Tank, tworząc konfigurowalną gildię. Współpracuj ze swoją gildią w bitwach terytorialnych, w których członkowie uwolnią cały swój arsenał postaci i statków na stopniowo ewoluującym polu bitwy. Pokaż swoją dominację, gdy zmierzysz się z innymi Gildiami, aby podbić terytoria i czołowe światowe rankingi w Territory War.

Warunki usługi: http://terms.ea.com

Polityka prywatności i plików cookie: http://privacy.ea.com

Gra EULA: http://tos.ea.com/legalapp/mobileeula/US/en/OTHER/

Odwiedź http://help.ea.com/en/star-wars-galaxy-heroes/star-wars-galaxy-heroes/ w celu uzyskania pomocy lub zapytań.

EA może po tym wycofać funkcje sieciowe 30 dniami wypowiedzenia opublikowanymi na www.ea.com/1/service-updates.