Tamashi : Kody do powstania Yokai&Włamać się

przez | marzec 30, 2022
Zaloguj się, aby uzyskać Tamashi: Flor i ekskluzywny tytuł Demon Slayer.
Niech Flor będzie z tobą w tej epickiej przygodzie!

Tamashi: Rise of Yokai to trójwymiarowa gra MMOARPG w stylu anime, gdzie możesz skrzyżować ścieżki i walczyć ramię w ramię z wszelkiego rodzaju yokai i duchami opiekuńczymi zwanymi Tamashi.

Gra oferuje wciągające doświadczenie zostania pogromcą demonów we wspaniałym, ale niebezpiecznym świecie, z uroczymi postaciami, dopracowany system działania, i oszałamiające efekty wizualne. Zadzwoń do znajomych i rozpocznij przygodę już teraz!

Zostań pogromcą demonów Glamland, piękne miejsce, w którym człowiek, Bóg, i yokai żyli spokojnie, dopóki Król Demonów nie obudził się z długiego snu. Podążając za jego przykładem, zdeprawowany yokai, znane jako demony, zaangażowali się w ich piekielną najazd w kierunku Glamland. Nadszedł czas, kiedy dobry yokai, Bóg, a ludzie muszą ponownie połączyć swoją moc, aby stawić czoła ciemności…

[Cechy gry]
Ruszaj w drogę z Yokai i Tamashi
Spotkaj się ze wszystkimi rodzajami Yokai i Tamashi na swojej drodze, aby odeprzeć złe zagrożenie. Te stworzenia są czymś więcej niż tylko uroczymi maskotkami lub pomocnikami! Przebij się przez Próbę Tamashi, aby zdobyć ich więcej!

Walcz do syta, z przyjaciółmi
Zbieraj zabójstwa i zwyciężaj w ekscytujących bitwach na Peak Arena, re. Strefa wojny, Wojna klanów, i inne tryby PVP. Możesz zostać samotnym wilkiem lub polować na przeciwników w stadzie, po prostu podążaj za swoim instynktem bojowym i wypracuj swój sposób walki!

Zaangażuj się w awanturę kulinarną
Pożeraj swoich przeciwników w specjalnej bójce kulinarnej „Battle Royale”! W tym trybie, w którym wszyscy zaczynają uczciwie, Twoim jedynym celem jest napełnienie brzucha poprzez szukanie jedzenia rozrzuconego po polu, i oczywiście, pożerając przeciwników. Ale nie poddawaj się! W miarę ważenia będziesz wolniejszy, dzięki czemu łatwiej Ci paść ofiarą innych. Postaraj się być tym, który waży najwięcej, zanim skończy się czas!

Wyrusz w swoją miłosną przygodę
Nic nie może być bardziej romantyczne, aby wybrać się na miłosną przygodę ze swoim kochankiem — przynajmniej tak to jest w Glamland — po wielkim weselu na świadectwo całego serwera, i ekskluzywne tytuły tylko dla was obojga. Czy jesteś gotowy na spotkanie z prawdziwą miłością?? On lub ona może być tuż za rogiem!

Wszystkie drogi prowadzą do władzy
Jest wiele sposobów na zwiększenie mocy: Bieg, Strój, Pomocnik, Akuse, Duchowy, Obraz… każdy podąża za całkowicie niezależną rozgrywką. Wybierz ścieżki, które najbardziej Ci odpowiadają. Wszystko zależy od Ciebie.

Czekamy na wszelkie pytania dotyczące gry, Możesz się z nami skontaktować kiedykolwiek!
Facebook: https://www.facebook.com/EyouTamashi
Niezgoda: https://discord.gg/y5jw2Tput8
Wsparcie: support@eyougame.com