Słońce: Key of Heaven Cheats&Włamać się

przez | czerwiec 9, 2023

Gra akcji z elementami RPG w okrutnym postapokaliptycznym świecie, świat z promieniowaniem, głód i choroby. Tylko kilku osobom udało się przetrwać ten śmiertelny atak, który uderzył w planetę z kosmosu, ale po krótkim czasie nowa katastrofa zaczęła zagrażać ocalałym. I główny bohater, the Chosen of the North-216 Społeczność, będzie musiał sobie z tym poradzić.

Świat postapokalipsy. Strzelanka pierwszoosobowa na przetrwanie.

The Sun Key of Heaven: Akcja postapokaliptyczna - to pierwszoosobowa strzelanka z elementami RPG z własną historią, setki zadań, ogromny arsenał broni i zbroi, handel, walczące frakcje, mutanci, bandyci i włóczędzy. Poznawaj świat dzięki ogromnej liczbie lokacji, kupuj najlepszą broń od kupców i ulepszaj ją. Będziesz potrzebował tylko najlepszego sprzętu! W sumie, Twoim głównym celem jest uratowanie społeczności przed głodem. I niech rozpocznie się walka o przetrwanie!!!

Krótkie tło.

W roku 2050, Słońce wyzwoliło w kosmos katastrofalny przypływ energii, fala mocy, która pogrąży naszą cywilizację w chaosie na wieki. Choć przewidywane od lat przez społeczność naukową, ich ostrzeżenia zostały zignorowane przez światowych przywódców, którzy zamiast tego sprzeczali się o drobne kwestie terytorialne.

Kiedy fala energii uderzyła w ziemię, burza radioaktywnych cząstek pokryła atmosferę śmiertelną śmiercią, rakotwórcza mgła. Mgła zabijała bezkrytycznie… młodych, stary, bogaci i biedni upadli w równym stopniu. Uratowano tylko tych, którzy posłuchali ostrzeżeń i schronili się w opuszczonych bunkrach.

Kiedy ich zapasy w końcu się wyczerpały i społeczności te zostały zmuszone do wyjścia ze swoich schronień, widzieli nowy świat spustoszenia i chaosu. Świat, w którym prawa cywilizacji zostały zastąpione prawem broni. Nieliczne obszary, które wciąż miały czystą wodę i grunty orne, były utrzymywane przez bezwzględnych watażków i ich armie.

To na tym świecie pojawił się wojownik znany tylko jako Kruk. Wojownik, który ocali swój lud, naginając pustkowia do swojej woli. Wojownik, który pewnego dnia stanie się legendą.

To wyzwanie! Świat apokalipsy lub ty?

Drodzy Gracze! Ta gra jest bardzo trudna! If you want to have a rest playing The Sun Key of Heaven: Postapokaliptyczne RPG akcji, lepiej znajdź inną grę na przyjemną rozrywkę. Bo w tej grze jest piekło! Od początku projektu zaledwie kilku graczy mogło przetrwać w trudnych warunkach Wasteland! Ale jeśli nadal zdecydujesz się spróbować, nie narzekaj w komentarzach, że umierasz na promieniowanie, zatrucie, pragnienie i głód! I nie mów, że nikt Cię nie ostrzegał! Tylko najbardziej uważni gracze nie będą mieli problemów z przetrwaniem w świecie The Sun: Key of Heaven! Powodzenia!!