Vlad i Niki: Gry na fortepian dla dzieci&Włamać się

przez | październik 13, 2021

🎼 🎹 🎺 Vlad i Niki zapraszają dzieci i dorosłych do magicznego świata muzyki! Chłopcy i dziewczęta nauczą się grać na instrumentach muzycznych i dobrze się bawić. Maluchy mogły tworzyć własne piosenki. Ale na to wszystko mamy instrumenty. Ta darmowa gra muzyczna jest idealna dla dzieci z 2 till 5 lat i starszych. Vlad and Nikita could learn to play musical instruments and you could do that! Develop the musical talent of all the family members!

🎵 🎸🥁 Download our app, and you can’t stop playing! There are different sounds and instruments, which turn your device into a real orchestra. Fortepian, guitar, xylophone and drums – choose whatever you like. Entertainment and education could be connected because it is very easy to learn musical notes in an easy and bright form. This is the game, that has everything to learn music! Play funny musical games with Vlad and Niki! 👬