Monthly Archives: Gusht 2021

Pushtoni qytetin: Strategjia e luftës Loja Cheats&Hack

Luajnë lojën tonë strategjike të luftës për marrjen e kështjellës dhe pushto qytetin! Formoni strategjitë tuaja, komandoni trupat tuaja, zgjidhni rrugën më të mirë të marshimit dhe mposhtni çdo kundërshtar! Luftoni për lavdinë më të lartë!💪💪💪 Si të luani Conquer the City:🏰Rrëshqitni gishtin për të tërhequr një vijë për t'u lidhur me ndërtesën e synuar dhe për të rritur numrin e ushtarëve.🏰Ngritni… Lexo më shumë »

SHOFER MAKINA PRO – Mashtrime&Hack

E pabesueshme, gara emocionuese, zhurmë motori, shpejtësia – kjo është ajo që ju pret në CARS DRIVER PRO. Drejtoni një makinë garash me shpejtësi maksimale përgjatë një rruge të qytetit. Provoni durimin tuaj! Lojë e çmendur! Ju mund ta personalizoni makinën tuaj sipas dëshirës – vendosni rrotat më të lezetshme, motori më i fuqishëm, etj. Pista të ndryshme, markave të ndryshme të… Lexo më shumë »

Lufta e Kullës – Pushtimi taktik mashtron&Hack

BEAUTIFULLY SYMMETRICAL WARFARE! 🪖 Turn the tide and win the war in this elegantly simple casual tactics game that’s guaranteed to appeal to all armchair commanders and pocket Napoleons. Head into battle with a single 👉 swipe and watch your little warriors eliminate the enemy, allocating your cute little forces with skill and precision to… Lexo më shumë »

Vendi i çudirave : Peter Pan Aventurë histori Cheats&Hack

Wonderland është një lojë magjike ku krijoni aventurën tuaj në përrallë dhe luani histori që krijoni. Peter Pan, Uendi, Kapiteni Hook dhe fëmijët e humbur janë gati për një aventurë të re. Eksploroni shtëpinë në pemë të fëmijës së humbur, vizitoni anijen e piratit dhe zbuloni thesare të fshehura. I mbushur me shumë personazhe dhe vendndodhje të reja… Lexo më shumë »

Përputhja e numrave – Loja Cheats&Hack

Number Match është një lojë puzzle problematike me rregulla të thjeshta: përputhni çiftet dhe pastroni tabelën për të pasur sukses. Të luash Number Match është një argëtim i dobishëm për trurin tuaj. Trajnoni aftësitë tuaja logjike dhe të përqendrimit, dhe përpiquni të mposhtni rezultatin tuaj të lartë! Provoni një version celular të lojës me stilolaps dhe letër nga fëmijëria juaj. Tani… Lexo më shumë »

Gara e Boksit të Trupit 3D – Mashtrime&Hack

A po gjeni disa lojëra qesharake 3D për lehtësim ose për të marrë një përvojë të re? A ju pëlqejnë lojërat e vajzave 3D për trupin e shëndoshë dhe të dobët ose vrapimin dhe luftimin? Le të simulojmë vajzën bukuroshe të dobët në Body Boxing Race për të mposhtur vajzat që ju kanë turpëruar në të kaluarën. Kjo lojë është padyshim… Lexo më shumë »