Monthly Archives: Shtator 2021

Sky Rolling Ball 3D – Mashtrime&Hack

Ju i doni lojërat me top. Bashkohuni me argëtimin dhe provoni aftësinë tuaj për të zotëruar Sky Rolling Ball 3D! It’sshtë një garë me ritme të shpejta përmes pengesave të panumërta të paparashikueshme dhe koha po mbaron! Rrokulliset, rrotullohet, kërcej, por mos bini dhe mos e humbni jetën! Courseshtë një kurs sfidues në një botë abstrakte, por me fizikë pa kompromis!Do të mësoni lehtësisht… Lexo më shumë »

Pajisja përfundimtare – Mashtrime&Hack

Pajisja përfundimtare, një lojë e re strategjike RPG që përmban “Mekanizmat & Vajzat”, po vjen se shpejti!Rimodeloni mekanizmat tuaj sipas dëshirës tuaj, trajnoni mijëra pilotë të bukur të profesioneve të ndryshme dhe përjetoni beteja mekanike që të lënë pa frymë!Një udhëtim me mekanizma të fuqishëm & Pilotët adhurues do të fillojnë! Kapiteni, te luftojme krah per krah! TIPARET E LOJS:[Rimodeloni mekanizmat tuaj lirshëm me… Lexo më shumë »

Unicorns në Unicycles – Mashtrime&Hack

Ktheni brirët tuaj në shpata në këtë lojë luftarake të çuditshme dhe të ëmbël të drejtuar nga fizika me ylber, duke shfaqur njëbrirësh që nxisin. Luftoni kundër njëbrirësh të shumëngjyrësh në shumë nivele unike, ndërsa balanconi në uniciklin tuaj të besueshëm. Mprehni bririn tuaj dhe përgatituni për një gjakderdhje, përballja mitike e ylberit! Karakteristikat e lojës:• Aventurë me një lojtar përmes multiversit ku nuk ka dy nivele… Lexo më shumë »

Empire Defender TD: Kulla e Mbrojtjes Strategjia Loja TD Cheats&Hack

Ju jeni një mjeshtër i aftë në lojëra strategjike? Lulëzoni në taktikat tuaja të mençura dhe luftoni kundërshtarët e frikshëm. Drejtoni heronjtë tuaj të fuqishëm dhe mbroni kufijtë e mbretërisë tuaj nga errësira! Hyni në lojën strategjike me miliona lojtarë në një betejë të pafund në të gjithë botën për të fituar fitoren dhe famën. Nëse jeni një Fantazi e vërtetë… Lexo më shumë »

Idle Creepy Park Inc. – Mashtrime&Hack

Mos u trembni nga përbindëshat ?! Filloni biznesin tuaj të frikshëm! A jeni mjaft i guximshëm për të hyrë në një park aventure plot monstra rrëqethës ??Idle Creepy Park Inc. është një përvojë e frikshme dhe emocionuese për të gjithë lojtarët boshe?! Eksplorimi i shtëpisë së përhumbur horror me përbindësha të frikshëm nuk është padyshim një aventurë për të gjithë?. Ju duhet të… Lexo më shumë »

Vrasjet mesatare: Fjalët, Krimi & Mashtrime Misterioze&Hack

Merrni gotën tuaj zmadhuese dhe ndihmoni në zgjidhjen e mistereve të vrasjeve të tmerrshme në këtë lojë emocionuese me fjalëkryqe! Qarku Midsomer: një vend simpatik ku vilat, fermat, pyjet dhe përrenjtë krijojnë iluzionin e një qetësie, jetë e qetë dhe e qetë. Megjithatë mos u mashtroni… Midsomer është një vend shumë i rrezikshëm për të jetuar, me një vrasje rreth çdo… Lexo më shumë »

Gara e Vallëzimit – Mashtrime&Hack

Dëshironi të shijoni muzikë, por mënyra e vjetër është shumë e mërzitshme? Bashkohuni me ne në Dancing Race, një lojë mahnitëse argëtuese e modës së ecjes! Herën e parë që mund të shijoni një shëtitje me taka të larta me muzikë. Vetëm në garën e vallëzimit! Mblidhni sa më shumë taka të larta që mundeni në pistën e çuditshme për t'u bërë një… Lexo më shumë »

Shpirt i Zymtë: Cheats Survival Dark Surpival&Hack

Mbi 25 milion shkarkime në të gjithë botën! Grim Soul është një lojë falas për të luajtur fantazi të errët MMORPG. Një krahinë Perandorake dikur e begatë, zonat e Murtajave tani janë të mbuluara nga frika dhe errësira. Banorët e saj janë shndërruar në shpirtra endacakë të pafund. Qëllimi juaj është të mbijetoni për aq kohë sa të keni mundësi në këtë tokë të rrezikshme. Mblidhni burimet, ndërtoni një kështjellë, mbro… Lexo më shumë »

Kodrat e çelikut – Mashtrime&Hack

Kodrat e çelikut është ndoshta loja më e varur nga veprimet e tankeve të bazuara në fizikë! Dhe është falas! Garë rrugën tuaj nëpër kodra dhe shtypni armiqtë tuaj me çelik. Mblidhni plaçkë nga armiqtë tuaj të rënë dhe forconi automjetet tuaja me azhurnimet më të mira dhe armët speciale që mund të gjeni. Hap new customizable tanks and brawl your… Lexo më shumë »