Monthly Archives: Tetor 2021

Dielli shkëlqen mbi ne – Mashtrime të romanit vizual&Hack

Një histori emocionale e përzemërt që rrotullohet rreth shëndetit mendor të adoleshentëve dhe problemeve të marrëdhënieve! "Dielli shkëlqen mbi ne" është një lojë prekëse narrative empatike me zgjedhje dhe përfundime të shumta në një shkollë të mesme indoneziane. 🌻STORY🌻Ti luan si Mentari, një viktimë e bullizmit, e cila sapo ka transferuar shkollën dhe duke u përpjekur të shërohet nga trauma e saj e kaluar. Në… Lexo më shumë »

Luaj me shpatë! Mashtruesit e Ninja Slice Runner&Hack

Mprehni tehun tuaj, mjeshtër i shpatës! Është koha për të hyrë në aventurën e vërtetë të shinobit! Mirë se vini në Sword Play! – një lojë arcade argëtuese ku gjithçka që duhet të bëni është dash, prerë & fetë! Kaloni në qindra nivele sfiduese dhe ndani të gjitha objektivat tuaja në copa që guxojnë t'ju ndalojnë! A mund të… Lexo më shumë »

lojë me lulekuqe – Mashtrime&Hack

Explore new places in poppy playtime horror and be somebody different to discover new ways to play with the poppy playtime horror community All this fun in poppy playtime horror game.in poppy playtime game you must stay alive in this horror/puzzle adventure.With so many things to discover inside poppy playtime, mundësitë janë pothuajse të pafundme.… Lexo më shumë »

Redlight i mbijetuar: Ishull i vdekur – Mashtrime&Hack

Dëshironi të jeni njeriu më i pasur në botë? Dëshironi të zgjoheni në vila dhe të vozitni një makinë të bukur për të marrë vajzën tuaj? 4 5 6 miliardi është në pritje të pronarit të tij të merituar. Ju dëshironi atë? Ju duhet të provoni vlerën tuaj dhe të jeni mjaft të guximshëm për të kapërcyer… Lexo më shumë »

Kick The Buddy Remastered – Mashtrime&Hack

Mirë se vini në Kick the Buddy Remastered! Lojë që ju ndihmon të përballeni me zemërimin që grumbulloni gjatë ditës. Është një mënyrë e re për të përdorur lojërat celulare për të mirën!Si lojtar, zgjidhni nga një gamë e gjerë armësh për të pasur disa veprime për lehtësimin e stresit! Merrni AK-47, Granata, Shpata apo edhe fuqitë hyjnore dhe… Lexo më shumë »

Puzzle truri – Tricky Test Cheats&Hack

Mirë se vini në Brain Puzzle – Test i ndërlikuar – lojëra më të mira argëtuese dhe të menduarit! Shumë enigma të ndërlikuara dhe qesharake janë duke pritur për ju. Ju keni hyrë në një botë qesharake që mund ta bëjë mendjen tuaj të shpërthejë dhe të çlirohet nga kornizat e zakonshme! Le të testojmë trurin tuaj me Brain Up! 👌 🧠 Sfida e kallamarëve, Testi i ndërlikuar është… Lexo më shumë »

Thirrja e Antias: Ndeshje 3 RPG Cheats&Hack

Call of Antia është një lloj krejt i ri i lojës RPG match-3. Në këtë lojë unike RPG, loja klasike e enigmës match-3 është e përzier me betejën, magjike, dhe dragonjtë ndërsa ju pa frikë sulmoni armiqtë. A jeni gati? Është koha për të zbuluar sekretet e Antias! ·Lojë emocionuese Match-3 Beteja tërheqëse dhe strategjike. Nje udhetim… Lexo më shumë »

Skuadra e Çakallëve – Cheats me qitje me Arcade&Hack

Kthehuni në fëmijërinë tuaj me lojën legjendare të xhipit të çakalit 1988 . Skuadra e Çakallëve – Topi i lartë – Xhirimi Arcade është një lojë video shoot-'em-up në stilin "run'n gun" që mund të sjellë një atmosferë klasike në telefonin tuaj. 👉Lufta e Dytë Botërore shpërtheu, fashistët sulmuan aleatët. Vëllezërit tuaj janë peng pas armikut… Lexo më shumë »

Biskota Dalgona Candy Honeycomb – Mashtrime&Hack

Mirë se vini në lojën e ëmbëlsirave Dalgona Candy Honeycomb. Kjo është një lojë për format e ndryshme në ëmbëlsirat dalgona në huall mjalti. Pritini format nga karamele dhe argëtohuni. Nuk është sfidë aq e lehtë. Duhet të jeni të kujdesshëm për të mbajtur formën e biskotave. Dalgona Candy Honeycomb Cookie Game është një lojë e re popullore… Lexo më shumë »