Monthly Archives: Nëntori 2021

Figura Fantazi – Mashtrime&Hack

Të 2021 Ndryshuesi më i mirë i lojërave të Google Play në Hong Kong, Macau dhe Tajvan, Loja e parë celulare e papunë 3D me temë figurinë, Figura Fantasy ka ardhur me stil! Këtu, ju do të bëheni figurina’ mjeshtër, dhe përjetojnë një aventurë të mrekullueshme në botën e tyre në miniaturë. LOJË PARAQITET TREGIM I MINIATURIZUAR 3D Paraqitja e bazuar fizikisht (PBR) teknologjia rikthen çdo centimetër… Lexo më shumë »

Rocket League Sideswipe – Mashtrime&Hack

Nga krijuesit e Rocket League, futbolli i makinave është riimagjinuar për pajisjet mobile! Hyni në lojë me kontrollet intuitive me prekje. Është po aq e thjeshtë sa të vendosësh topin në rrjetën e kundërshtarit, por kujdes! Edhe kundërshtari juaj do të përpiqet të shënojë. Goditni nxitjen tuaj për të ecur më shpejt, ose përdorni për të marrë… Lexo më shumë »

Bubble Breaker-Aim To Win – Mashtrime&Hack

E bukur! You’ve found an addictive classic bubble lojë me qitje.《Bubble Breaker-Aim To Win》 është një lojë që mund të eliminojë shpejt shqetësimet tuaja. Hapni të gjitha topat shumëngjyrëshe dhe goditni objektivin për të përfunduar nivelin! Lehtë për t'u luajtur, por e vështirë për t'u zotëruar. Pushtoni qindra nivele për të marrë hak për talentin tuaj. Stil freskues dhe casual… Lexo më shumë »

Poppy Luaj lojë : Koha e lojës Huggy Wuggy Cheats&Hack

Mirë se vini në huggy wuggy poppy playtime është një lojë aventure horror ku ju duhet të shmangni animatronics që shkuan furi duhet të qëndroni të gjallë në këtë aventurë enigmë horror. Karakteristikat:– Grafika të mahnitshme 3D– Kontroll cilësor celular– Tmerri i mbijetesës fshihet kudo– Harta për të planifikuar lëvizjen tuaj të ardhshme– Kapituj dhe moda të shumta– Lehtë për t'u luajtur koha e lojës me lulekuqe… Lexo më shumë »

Rretho Relaksohuni: Mashtrime ditore të misterit të artit&Hack

Enigma e bllokut "Circle Relax" ofron një enigmë klasike rrëshqitëse të thjeshtë dhe tërheqëse. Prekni ose rrëshqitni pllakat për të zgjidhur enigmën. Luaj duke përdorur fotografinë e bukur të ndërtuar në ishullin tropikal, ose krijoni enigma të pakufizuara. Sa shpejt mund ta përfundoni lojën? Karakteristikat e rrethit të relaksimit:• Kohëmatësi i lojës dhe lëviz statistikat e numëruesit për të matur përparimin e aftësive.• Puzzle falas… Lexo më shumë »

Poppy Playtime Huggy Wuggy – Mashtrime&Hack

Luaj versionin e lojës horror/puzzle për kohën e lojës me lulekuqe 2, është një aventurë emocionuese, plot argëtim. Segmenti kryesor në kohën e famshme Poppy Playtime. në lojën e mahnitshme të lojës me lulekuqe, ju duhet të qëndroni gjallë dhe të mposhtni wuggy-in përqafues. Me kaq shumë zona për të zbuluar brenda kohës së lojës me lulekuqe, mundësitë janë krejtësisht të pafundme.luajeni në mënyrë perfekte kohën e lojës me lulekuqe!Karakteristika të mahnitshme!1- Të lë pa frymë… Lexo më shumë »

Dungeon me një kuvertë – Mashtrime&Hack

“Siç kemi pritur nga Handelabra, versioni dixhital është i përsosur.” – David Neumann, StatelyPlay.com "One Deck Dungeon ofron një pasuri të lojës strategjike." – Kristian Valentin, AppSpy.com "Një zvarritës çuditërisht i thellë në burg me vendime jetike që duhen marrë në çdo hap." – PixelatedCardboard.com =============================== Thirrje aventure… por nuk keni gjithmonë kohë për të… Lexo më shumë »

Tenis tavoline e betejës – Mashtrime&Hack

Përshkrimi i përmbajtjes:Kjo është një përballje mes kampionit dhe kampionit, dhe gara e ashpër e pingpongut është gati të fillojë. Ju jeni një lojtar i shkëlqyer ping-pong dhe keni hyrë tashmë në turneun e ping-pongut. Këtu,në këtë vend,ju do të luani dhe do të luftoni me lojtarë të tjerë të shkëlqyer të pingpongut. Gara miraton sistemin e nokautit, dhe ka një çift… Lexo më shumë »