Monthly Archives: Dhjetor 2021

ZIO dhe mashtrimet e rrotullave magjike&Hack

“Magjia duhet të jetë për njerëzit!” Rrotullat Magjike lejojnë edhe njerëzit e zakonshëm të përdorin magjinë!Edhe ju mund të bëheni magjistari më i fortë në botë për sa kohë që keni rrotullat magjike të krijuara nga Zio! —————————————————————————————-Në luftën midis magjistarëve dhe luftëtarëve mbi tokën magjike "Aerok"…'Xhaxhai’ arriti të vuloste luftëtarin më të fortë.Megjithatë, ai humbi pjesën më të madhe të… Lexo më shumë »

Poppy Punch – I rrëzoni ato! Mashtrime&Hack

Poppy Punch është një lojë luftarake Poppy! Nxirrni të gjithë jashtë ringut me një grusht të lakuar. Vetëm një mund të jetë fitues! Ju dhe rivalët e tjerë jeni Poppy. Të gjithë luftëtarët do të takohen ballë për ballë në ring, dhe çdo njeri do të luftojë për veten e tij! Detyra juaj është të eliminoni të gjithë kundërshtarët… Lexo më shumë »

E vura re: Gjeni të gjitha dallimet! Mashtrime&Hack

A jeni gati të bëheni gjeni në gjetjen e dallimeve? Shkarkoni lojën tonë të re falas të enigmës 'I Spotted It' dhe përpiquni të gjeni dallimet në foto. Ndërtesa madhështore dhe peizazhe të bukura, gjëra interesante, makina të shtrenjta dhe kafshë të lezetshme janë duke pritur për ju në këtë lojë! Kjo është loja më e mirë për të trajnuar të menduarit tuaj logjik… Lexo më shumë »

Poppy Hide 'N Seek – Mashtrime&Hack

Poppy Hide 'N Kërko Koha e luajtjes, një lojë e mirë e vjetër klasike e fshehjes dhe kërkimit me një kthesë të vogël horror. Vrapo fshihu nga Huggy Wuggy ose bëhu vetë Huggy për të kapur lojtarë të tjerë. Gjeni ose gjeni, varet nga ju! Si një fshehës, ju duhet të jeni të shpejtë për të ikur nga dora e Huggy-t ndërsa ndihmoni për të… Lexo më shumë »

Pop Pop Pop – Mashtrime&Hack

Argëtohuni në kohën tuaj të rastësishme me Topat Pop Pop ! Nëse ju pëlqen kjo lojë, ju lutemi ndajeni me miqtë tuaj dhe argëtohuni së bashku! Rregullat janë të thjeshta:1、Bashkoni topa me të njëjtin numër 2、Merrni topa me numër më të madh ndërsa bashkoni dy3、Shkoni te numri i ri i veçorive të bashkimit të topave:1、Dizajn elegant & efekte të mrekullueshme të lojës 2、Lehtë për t'u mësuar… Lexo më shumë »

Lojë Huggy Stretch – Mashtrime&Hack

Mirë se vini në lojën e re të enigmës së shtrirjes. Le të luajmë lojën Huggy Stretch Game dhe të shpëtojmë Huggy duke plotësuar nivele interesante të lojërave të reja puzzle. ❄️ SI TË LUANI LOJRA STRECH:• Klikoni dhe shtrini këmbët ose krahët për të arritur në destinacion• Rregulli është të mos zgjateni shumë, dhe kini shumë kujdes mos… Lexo më shumë »

Fury Battle Dragon – Mashtrime&Hack

Britma e dragoit po tund qiellin dhe tokën,dhe aftësia është e fuqishme dhe e mrekullueshme. Nga një distancë, një dragua me katër koka qëndron me krenari midis qiellit dhe tokës. Katër kokat e tij mbledhin fuqinë e elementeve të ndryshëm, duke përfshirë flakën, bubullima, ngrirja dhe rrufeja.Dragoi magjik shpërdoron padashur fuqinë e tij të fuqishme elementare, dhe njerëzit e këqij po pushtojnë dragoin… Lexo më shumë »

Përralla legjendare 2 – Mashtrime&Hack

Një parashikim i tmerrshëm erdhi në orakull - kataklizmi po vjen. Shtriga renegate është gati të shpëtojë botën ose ta shkatërrojë atë… “Përralla legjendare: Cataclysm” është një lojë aventureske në zhanrin e objekteve të fshehura, me shumë mini-lojëra dhe enigma, personazhe të paharrueshëm dhe kërkime të ndërlikuara. Një vizion erdhi në orakull. Një… Lexo më shumë »