Candy Crush Jelly Saga – Mashtrime&Hack

Nga | Nëntori 25, 2021


Ka një lojtar të ri në qytet, lëkundjet, Jelly Queen duke tundur dhe ajo është këtu për t'ju sfiduar në një lojë të Candy Crush Jelly Saga! Cilatdo qofshin lëvizjet tuaja të preferuara, më mirë të shpresosh që ata të jenë mjaftueshëm xhelozë për t'u përballur me Mbretëreshën e fuqishme Jelly.

Lojë e pandalshme e përhapur! Saga e re Candy Crush Jelly është plot me mënyra të mrekullueshme të lojës, karakteristikat dhe betejat e shefit që shfaqin Mbretëreshën Jelly! Duke luajtur si Xheni, tregoni lëvizjet tuaja Jellylicious dhe ndërroni me radhë Candies kundër Mbretëreshës Jelly që tundet. Çdo lëvizje e ëmbël do të përhapë më shumë Jelly dhe kushdo që përhap më shumë do të fitojë nivelin!

Ka karamele të reja të mrekullueshme, një përforcues i ri i mrekullueshëm dhe një botë ëndërrimtare në majë të pemëve për t'u eksploruar edhe në Mbretërinë e Candy!

Royal Championship është modaliteti i ri VS në Candy Crush Jelly Saga. Lojtarët do të garojnë 1:1 në raundet e lojës me ritëm të shpejtë në kohë reale! Fitoni një grup të madh shpërblimesh duke përfunduar një seri fitoresh të njëpasnjëshme dhe duke përfunduar në gjysmën e sipërme të tabelës së drejtuesve. Sa më i lartë të jetë pozicioni, sa më i madh të jetë shpërblimi! A keni atë që duhet?

Take on this delightful Saga alone or luajnë me shokët to see who can get the highest score!

Candy Crush Jelly Saga është plotësisht falas për t'u luajtur, por në monedhën e lojës, për të blerë sende të tilla si lëvizje ose jetë shtesë, do të kërkojë pagesë me para të vërteta.

Mund të çaktivizoni funksionin e pagesës duke çaktivizuar blerjet përmes aplikacionit në cilësimet e pajisjes tuaj.

Karakteristikat e Candy Crush Jelly Saga:
> Mbi 3000 Nivele pelte
> Modaliteti VS në kohë reale
> Mënyrat e shefit
> Mënyrat e mrekullueshme të lojës duke përfshirë: Përhapeni pelte & Lëshoni Pufflers
> Përforcues i shijshëm i bombës me ngjyra
> Karamele të reja magjepsëse
> Bota e re ëndërrimtare në majë pemësh dhe një mori personazhesh të çuditshëm të udhëhequr nga Jelly Queen dhe këlyshët e saj.
> Lehtë dhe argëtuese për të luajtur, megjithatë sfiduese për t'u zotëruar plotësisht

Për lojtarët që Facebook Connect, ka tabela drejtuese për ju dhe miqtë tuaj për të krahasuar rezultatet tuaja Jellylicious

Sinkronizoni me lehtësi lojën midis pajisjeve celulare dhe tabletave dhe zhbllokoni funksionet e plota të lojës kur lidheni me internetin

Tani mund të shpreheni, në stil pelte! Bëhu i guximshëm si Jelly Queen ose i lezetshëm si Cupcake Carl me ngjitësit tanë të ëmbël Candy Crush Jelly!

Facebook @CandyCrushJellySaga
Twitter @CandyCrushJelly
Instagram @CandyCrushSaga
YouTube @CandyCrushOfficial

E fundit por jo më pak e, një FALEMINDERIT i madh shkon për të gjithë ata që kanë luajtur Candy Crush Jelly Saga!

Mos i shit të dhënat e mia: King ndan informacionin tuaj personal me partnerët e reklamave për të personalizuar reklamat. Mësoni më shumë në https://king.com/privacyPolicy. Nëse dëshironi të ushtroni të drejtat tuaja "Mos i shit të dhënat e mia"., ju mund ta bëni këtë duke na kontaktuar nëpërmjet qendrës së ndihmës në lojë ose duke shkuar te https://soporto.king.com/contact

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *