Princesha e Modës – Mashtrime&Hack

Nga | Tetor 21, 2021


Dëshironi të kërceni me hijeshi në pistën e vallëzimit me rroba të ndryshme dhe të bëheni një yll i audiencës? Dëshironi të regjistroni momentin e bukur dhe të postoni në My Twiiiitter për të marrë miliona bravo? Tani gjithçka që dëshironi mund të arrihet!
Ju mund ta vishni vajzën në çdo mënyrë që dëshironi! Përfshirë lëkurën e saj, veshje, sfond, etj. Imagjinoni që jeni fotograf, Jepini modelit tuaj pamjen perfekte, dhe bëni një foto të bukur artistike! Në lojën tonë, ne kemi përgatitur një përzgjedhje të shumëfishtë artikujsh që ju të vishni modelin tuaj! Nga koka te këmbët, çanta për bizhuteri, ju mund të përzieni gjithçka sipas dëshirës tuaj, dhe gjithashtu mund të vishni kostume të ndryshme me tematikë që kemi përgatitur për ju, siç është shtriga e Akademisë Magjike, Mbretëresha e borës dhe Princesha Rose!
Pasi vishni vajzën tuaj, ju mund të bëni një foto të fustanit të saj të bukur dhe ta dërgoni në My Twiiiitter për të marrë Thumbs up! Thumbs up mund të grumbullohet dhe mund ta përdorni për të blerë disa nga artikujt që dëshironi falas!
Zgjidhni një grup kostume të hollë në pistën e vallëzimit, pastaj zgjidhni një grup hapash kërcimi, prekni ekranin, le të shkëlqejë në qendër të pistës së vallëzimit! Mos harroni se gishti i madh lart i fituar nga kërcimi mund të përdoret gjithashtu për të blerë artikuj!
【Karakteristikat e lojës】
◾Çdo kombinim flokësh, mijëra rroba, etj.
◾Kostume me tema të ndryshme realizojnë ëndrrat tuaja të ndryshme!
◾Funksion kërcimi, Funksioni i mediave sociale!
◾Cilësia e figurës HD, efekte speciale të shkëlqyera, dhe përvojë realiste të lojërave!
Shkarkoni lojën TANI, dhe menjëherë bëhet heroinë!

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *