Beteja e Muzikës FNF: Rap Shooter Cheats&Hack

Nga | Nëntori 27, 2021


A keni dëgjuar lajme super të nxehta në qytet? 👀

Po vjen një betejë rap në qytetin FNF, dikush tha se të gjitha legjendat do të mblidhen dhe do të tundin skenën. Tingëlloj mirë? Edhe ata hapin regjistrimin të gjithë atëherë pse nuk vini me ne dhe luftoni tani ️🎤

Beteja e Muzikës FNF: Rap Shooter do të trondit botën tuaj të repit nga maja te këmbët. Lojëra të shumta dhe këngë të shumta tërheqëse janë duke pritur që ju të performoni. Për më tepër, histori të ndryshme interesante janë duke pritur për ju për të eksploruar në çdo javë të kësaj lufte rap FNF BF. Le të ndiejmë rrjedhën e kësaj përralle origjinale të së Premtes Natën që tani

Rregull i thjeshtë për të fituar këtë betejë rap: Shkrepni çdo notë muzikore që shihni dhe mos e humbisni një

🎶 VEÇORIA E LOJERIT 🎶
– Pllaka magjike shumëngjyrëshe në harmoni me ritmin.
– Biblioteka e madhe e sfondit muzikor me tërheqje shënimesh.
– Grafika mahnitëse 2D.
– Një histori e tërë emocionuese nga Squid Challenge me të dashurin dhe të dashurën, e Tabit dhe Ruv,…

🎤 SI TË LUANI🎤
– Përdorni saktësisht gishtin tuaj për të zvarritur dhe gjuajtur shigjetat magjike.
– Mbani në mend të prekni shigjetat e muzikës menjëherë në rrahje

Gati për të luftuar për revole, djeg skenën dhe fito luftën. Bashkohuni me ne në Beteja e Muzikës FNF: Rap Shooter