Ishulli i pyllit : Relaxing Loja Cheats&Hack

Nga | Tetor 21, 2021


I lodhur dhe i rraskapitur nga stresi?

Duke kërkuar për boshe, lojëra relaksuese antistres për të çliruar veten nga ankthi?
Atëherë Forest Island është boshe e përsosur, antistres, lojë qetësuese për ju!

Nuk është e nevojshme të udhëtoni larg për të shijuar qetësinë e ishullit pyjor të gjelbër, plazhet e bardha, dhe ujërat bruz të natyrës.
Forest Island është një nga lojërat më të mira relaksuese kundër stresit, ku do ta gjeni veten të çliruar nga ankthi brenda sekondave.
Muzika qetësuese antistres, një shumëllojshmëri peizazhesh të ishullit zen, dhe miqtë e lezetshëm të kafshëve do t'ju mbajnë të argëtuar dhe pa stres!

■ Antistres, Lojëra relaksuese që mund të shijoni
– Mirë se vini në një nga lojërat më të mira boshe, lojëra relaksuese antistres.
– Shijoni lojën qetësuese të papunë që do t'ju largojë stresin.
– Dëgjoni muzikë ngushëlluese & Tingujt antistres të natyrës që do të qetësojnë mendjen tuaj të lodhur.
– Rrethojeni veten me tingujt e pemëve që shushurijnë në erë.
– Mbyllni sytë dhe përqendrohuni te tingujt zen të kafshëve pranë pellgut.
– Do të flini më të qetë në këto lojëra relaksuese antistres të ishullit zen, plot miq të veçantë kafshësh.

■ Ndërtoni ishullin tuaj të lulëzimit Zen
– Karakteristika kryesore e këtij ishulli pyjor boshe është zgjerimi dhe dekorimi i ishullit tuaj zen.
– Krijoni habitate të ndryshme si Duck Pond, Bear Den, dhe Deer Plains për miq të dashur kafshësh.
– Qëndrimi i papunë dhe i qetë është pika kyçe e kësaj loje antistres Forest Island.
– Përmirësoni monumentet dhe kafshët për të rritur produktivitetin e ishullit!
– Thjesht prekni për të mbledhur Energji, përdorni ato për të zbuluar më shumë monumente të reja!
– Shijoni gëzimin e pastër të shikimit të ishullit tuaj të kafshëve për të qenë parajsa virtuale zen!

■ Ftoni miq të veçantë të kafshëve
– Mblidhni më shumë se 40+ lloje të ndryshme kafshësh! Shikimi i sjelljeve të tyre të lezetshme do t'ju ndihmojë të ndiheni të relaksuar dhe të qetë.
– Ftoni kafshë të veçanta si ujqërit e Arktikut, dhelpra, dreri, lepujt, dhe alpaka për të përfunduar ishullin tuaj pyjor!
– Shtojini jetë ishullit duke ftuar zogj të bukur si bufa, pulëbardha, dhe flamingot!
– Mos harroni të përfshini delfinët, vulat, dhe breshkat e detit të oqeanit!
– Ndërveprimi me kafshët e bukura në ishullin zen do t'ju ndihmojë të gjeni paqen e mendjes.
– Ka shumë antistres, lojëra relaksuese, lojëra boshe atje, por Forest Island padyshim ka kafshët më unike dhe më të lezetshme me siguri!

■ Rivendosni ishullin e pyllit, Mbroni jetën e kafshëve
– Mbroni jetën e egër duke parandaluar degradimin ose shkatërrimin e ishullit pyjor!
– Pastroni ishullin duke eliminuar rrënojat dhe hirin!
– Thjesht prekni për të hequr rrënojat dhe për të rivendosur çdo habitat në gjendjen e tij origjinale!
– Pastrimi i ishullit pyjor ju siguron më shumë energji për të përmirësuar ishullin.
– Pastrimi i ishullit e bën këtë lojë një nga lojërat më të mira boshe atje!

Forest Island është një nga lojërat më të mira boshe, dhe lojëra relaksuese antistres. Shijoni lojën e papunë me kafshët tuaja të veçanta!
Një boshe, lojë antistres që do t'ju sjellë në një gjendje shpirtërore zen relaksuese!
Lehtësoni ankthin tuaj dhe gjeni pushim në fund të çdo dite duke vizituar kafshët e bukura të ishullit të pyllit.
Hyni në botën e paqes në ishullin pyjor antistres, dhe ushqeni shpirtin tuaj duke ndërvepruar me kafshë shumë të veçanta!

Facebook : https://www.facebook.com/forrestisle
Instagram : http://instagram.com/forrestisle

*****************************************************
Ju lutemi vini re se Forest Island është lojëra çlodhëse FALAS, dhe antistres, lojë boshe plot me kafshë të bukura.

Është falas për t'u shkarkuar dhe luajtur, por disa artikuj në lojë do të kërkojnë pagesë.

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *