Kovë mbeturinash Fëmijë : The Game Cheats&Hack

Nga | Dhjetor 6, 2021


Garbage Pail Kids™ janë këtu! Shtrëngoni dhëmbët ndërsa ikonat e këqia të viteve 80 bëhen gati për të luftuar në këtë RPG aksioni jashtëzakonisht argëtues.. Ndërtoni ekipin përfundimtar të kartave tuaja të preferuara me personazhe origjinalë të lëshuar nga Topps në vitet 1980 dhe më gjerë. Plotësisht i animuar si kurrë më parë, këta fëmijë të çuditshëm, por edhe artistë legjendarë do të luftojnë me gjithçka që kanë - lazer, bojë me llak, lëvizjet e kërcimit, armë nukleare, dhe çdo gjë që mund të pështyjnë, derdh, ose hidhen në frontin e betejës. FERRI YEAAAAH!

STACK 'EM UP LEGJENDA E KARTELAVE GPK
Adam Bomba, Tee Vee Stevie, Sally me erë, Roy Bot, Majk i çmendur, Fryin’ Brian, Ali Gator, Stuart i egër, Ned i vdekur….. Lista e pafund e personazheve tuaja të preferuara të GPK Card janë gati për të luftuar. Merrni sa më shumë nga heronjtë tuaj të dashur të kartave GPK në listën tuaj dhe ndërtoni ekuipazhin tuaj. Hyni në Betejat PVP me shumë lojtarë dhe kënaquni me RPG-në e strategjisë së kartave pa ndalesë, ndërsa shijoni animacionet e goditjes së zorrëve. Hap rare cards as you progress in the best RPG game on the store. Mësoni aftësi të çuditshme, gjeni pajisje të çuditshme, dhe nivelizoni ekipin tuaj të egër të kampionëve të Garbage Pail Kids.

BETETE DERI TE BARF!
Krijo ekipin më të mirë të Brawlers, Tanke, dhe Mbështetje për një përballje kundër skuadrave rivale në këtë luftim RPG të bazuar në kthesa, vazhdoni të grumbulloni mbeturina dhe përmirësoni aftësitë tuaja për të goditur armikun tuaj me gjithë fuqinë tuaj. Përtej argëtimit të vendosjes së Britt Armpitt për sulme të këqija, përfitoni nga aftësi të tilla si "Crazy Cannon" i Roy Bot, Hot Scott's Piercing Poke, ose Brainy Janie's Mind Meltdown për të pushtuar ngjarjet dhe tabelat e liderëve. Kështu që, edhe kur nuk zihesh, ton karaktere të zhbllokueshme, vjeturina, dhe aftësitë sigurojnë që do të keni shumë për të bërë. Aq sa na pëlqen të kemi GPK Legends në klubin tonë personal të luftimeve, ky RPG i bazuar në kthesa ju gëlltit në aq shumë mënyra sa do t'ju duhej Luke Puke për t'ju hedhur jashtë.

NDIHNI ME SMART
Mos kërkoni më tej për një përvojë të mrekullueshme të lojës me RPG-në e strategjisë përfundimtare, ku dy skuadra luftojnë për epërsi, dhe njëri del fitues! Edhe pse mashtruesit kanë gjithë besimin, do t'ju duhet truri për të mposhtur skuadrën kundërshtare në një luftë. Menaxhoni burimet tuaja dhe vendosni kur dhe si të trajnoni ekuipazhin tuaj. Përdor Gurë Kristali për të kërkuar paketat e karaktereve. Rendisni në mënyrë strategjike kampionët tuaj në maksimum për statistika të çmendura, dhe Super Fuqitë e çuditshme dhe fitoni me zgjuarsi Betejat PVP kur sfidat bëhen më të vështira. Qëndroni fort ndërsa eksploroni lojën dhe provoni aftësinë tuaj të RPG-së në aksion.

FITON TONË JUNK!
Merrni një kornuCRAPi të vërtetë plaçkë kur fitoni luftime! Mblidhni mbeturina si Scumbrella bukuroshe, Petë hipodermike, dhe Slap Stick gjithmonë i besueshëm për të rritur fuqinë tuaj. Trajnoni dhe pajisni ekipin tuaj për t'u bërë fëmijët më të këqij në bllok.

TIPARET:
– Mblidhni një breshëri karakteresh
– Kacafytës, Tank, dhe Mbështetni klasat e karaktereve
– Lëshoni aftësitë autentike të personazheve
– Zhbllokoni luftime të ndryshme me nivele të larta
– Fitoni shenjat e karaktereve, Monedha, Gurë Kristali, dhe Junks
– Plotësoni Arritjet për të fituar shpërblime speciale
– Përdorni monedha për të trajnuar dhe përmirësuar personazhet
– Përmirëso kartat për të zhbllokuar Speciale & Aftësitë e liderit
– Efektet audio Slapstick

Kështu që, cfare po pret?
Tani që keni gjetur rrugën tuaj këtu, ju jeni ose si koleksionist ose keni ide tronditëse të çuditshme, por kreative argëtimi. Zhyt në kosh, nxirrni plehrat, dhe eja të luajë në botën qesharake të Garbage Pail Kids.
Loja është falas për t'u shkarkuar dhe luajtur. Disa artikuj në lojë mund të blihen me para të vërteta. Mund të kufizosh blerjet përmes aplikacionit te cilësimet e Dyqanit.

Na pëlqe neve në facebook – www.facebook.com/reliancegames/
Abonohuni në Youtube-in tonë – www.youtube.com/user/RelianceGames
Na ndiqni në Twitter – www.twitter.com/RelianceGames
Na ndiqni në Instagram – www.instagram.com/reliance_games/
Faqe interneti: https://www.reliancegames.com/
T&C: https://www.reliancegames.com/terms-conditions/