Superyjet e Hitwicket: Kriket – Mashtrime&Hack

Nga | Janar 14, 2022


Luaj një lojë unike të kriketit dhe konkurro me miliona tifozë të kriketit të botës reale në lojën e kriketit me shumë lojtarë.

Përshtatuni me gjeneratën e ardhshme të lojërave 3D të kriketit celular që kombinon strategjinë & Sportet si asgjë më parë! Me një lojë kriket si Hitwicket Superstars, ju mund të zotëroni një ekip të vërtetë kriketi të Superyjeve, luani ndeshje epike të kriketit T20, dhe luftoni atë në Kampionatin Botëror të Kriketit për Multiplayer (WCC) me një milion tifozë të kriketit në mbarë botën. Prodhuar ne Indi, për Indinë & Bota!

Bëhuni pronar i ekipit të kriketit, Kapiteni & Trajnoni ndërsa stërvitni lojtarët tuaj të Kriketit në këtë lojë të re kriket në Battleground, të gjitha ndërsa luani një lojë të vërtetë kriket. Përfaqësoni ekipin tuaj të kriketit ose zgjidhni nga një mori ekipesh kombëtare të kriketit – Australia, Anglia – në kërkimin tuaj për Kampionatin Botëror (WCC).

Përballuni me lojtarët me përvojë të kriketit në botë, bash 'n' thyen të shtënat tuaja të preferuara & shikoni topin të zhduket në turmë. Engage with a global cricket fan community of addictive cricket game lovers & krijoni kujtime nga konkurrimi në Kampionatin Botëror të Kriketit për Multiplayer (WCC).

Përjetoni një lojë emocionuese të menaxherit të kriketit & ofertë për Batsmen të klasit botëror & Bowlers në ankande në kohë reale. Luaj modalitetin e karrierës & Dominoni botën duke marrë pjesë në turneun botëror. Kjo 2021, luani në Turnetë Botërore të Kriketit me Shumë lojtarë & Kampionati Ndërkombëtar i Premier League për të ngritur Kupën e Botës në një lojë të re emocionuese të kriketit!

Shkarkoni falas & luani kriket pa WiFi – offline ose online!
🥇 “#1 – Lojëra, Sfida e Inovacionit të Aplikacionit #AatmaNirbhar Bharat e Kryeministrit 2020 " : https://blog.mygov.in/meet-the-winners-of-aatmanirbhar-bharat-app-innovate-challenge/
🏆 “Top 30 Fillesat e lojërave në të gjithë Azinë” – Përshpejtuesi i Lojërave Indie të Google, ’18 : https://android-developers.googleblog.com/2018/08/meet-first-indie-games-accelerator-class.html

Karakteristikat:
⭐ SUPERFUQI TË MREKULLUESHME
– Superfuqitë Magjike për Batsmen & Bowlers
– SHKRIHET, HEX & 'BOOMERANG' për të goditur topat me të vërtetë fort në turmë

📶 MODEL E RI OFFLINE
– Luaj lojëra kriket jashtë linje pa WiFi & shijoni një përvojë të vërtetë kriketi!
– Shijoni ndeshjet e praktikës së kriketit jashtë linje me Easy, E mesme & Nivele të vështira.

🎮 KONTROLLET E THJESHTA
– Një lojë e menaxherit të kriketit me përdoruesin- ndërfaqe miqësore
– Zgjidhni nga një gamë e gjerë goditjesh me goditje & Dërgesa bowling të frymëzuara nga lojtarë të vërtetë të kriketit
– Luaj Pulls, grepa, Disqet e mbuluar, Prerje katrore & gjuajtja klasike me helikopter!

⏱️ NDESHJE TË SHPEJTA KRIKETI 3 MINUTAVE
– Lojëra drithëruese virtuale të kriketit në botë
– Turne me shumë lojtarë në një lojë falas kriket Android
– Luaj modalitetin e karrierës duke marrë pjesë në turneun botëror të kriketit

💪 LIGA E SHUMË LOJTARËVE
– Beteja kundër lojtarëve të vërtetë në ndeshjet epike PvP
– Konkurroni në turne me shumë lojtarë & Kampionatet Ndërkombëtare
– Renditja në Local, Kombëtare & Ligat Ndërkombëtare! Bëhuni një kampion i vërtetë i kriketit
-Kampionati Botëror do të testojë Menaxherin e Kriketit në ju!

⚔️ LUFTËRAT E ALEANCËS
– Bashkohuni me tifozë të vërtetë të kriketit në mbarë botën
– Luftoni së bashku me miqtë tuaj

🏏 EKSPERIENCE 3D LOJËS SË KRIKET
– Lehtë për të luajtur, lojë e re 3D kriket
– Bowling tërheqës & Animacione goditjeje për katër, Gjashtë & Wickets!

🏙️ ZGJIDHNI QYTETIN TUAJ
– Luftoni për qytetin tuaj indian ose ndërkombëtar në lojërat e kriketit me shumë lojtarë në mbarë botën!

💲 ANKAND
– Bashkohuni me sagën e kohë reale dhe ankandet e lojtarëve të drejtpërdrejtë
– Ofertë për Batsmen & Bowlers!

🤩 Ekipi i ëndrrave
– Bëhuni kapiteni i ekipit tuaj të kriketit të klasit botëror
– Stërvitni kampionët tuaj shumë të vështirë & kthejini ata në Superyje epikë
– Luaj realisht në kampionatet me shumë lojtarë, përvojë konkurruese e lojës kriket
– Dominoni botën virtuale të kriketit me majat e gishtave!

🎮 LUAJNI LOJËRA EKZITUESE KRIKETI ME SHUMË LOJTARË
– Një lojë 3D e menaxherit të kriketit & Simulimi me shumë lojtarë
– Inteligjenca artificiale e avancuar për lojëra kriketash të varura

Pyetjet e shpeshta: https://hitwicket.com/superstars/faq
Na shkruani në superstars@hitwicket.com
NA NDIQ!
Facebook: https://cutt.ly/xjtNMyI
YouTube: https://cutt.ly/ejtN09M
Instagram: https://cutt.ly/7jtN98J
Cicëroj: twitter.com/HitwicketGame

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *