Bastisja e Kalorësit: Skitopia e Humbur – Mashtrime&Hack

Nga | Shtator 27, 2021
Fantasy Idle RPG Knight's Raid: Skytopia e humbur do të nisë 9/23!

Id Bastisja e Kalorësit: Lost Skytopia është një RPG fantazi anime e papunë me lojëra novatore dhe përfitime bujare.

Duke hyrë në Karlmoss, një botë plot histori misterioze dhe thesare të pazbuluara, do të filloni një aventurë fantazish.
Për të shpëtuar Skytopia të thyer, ju duhet të mblidhni dhe forconi heronjtë e racave dhe klasave të ndryshme për të formuar një ekip të fuqishëm. Duke u bashkuar me repartin, ju mund të luftoni së bashku me aventurat e tjera për të mposhtur përbindëshat, fitoni shumë shpërblime dhe nder të madh për veten dhe repartin tuaj.

Para-regjistrim: https://bit.ly/3ihMbfF
Faqe në Facebook: https://www.facebook.com/KnightsRaid.UnlockGame

[Karakteristikat e lojës]
Rastesishme & I papunë, kontinenti misterioz që pret eksplorimin
–Takoni ngjarje shpërblyese në harta të niveleve të ndryshme
–Lironi kohën dhe energjinë tuaj, merrni EXP dhe shpërblime edhe jashtë linje
–Shfaqje vertikale, luaj lehtë me vetëm një dorë

Stil i hollë, heronj të fuqishëm me forma unike të evoluara
–Mbi 100 heronj karakteristikë të 4 garat kryesore dhe 6 klasa të ndryshme
–Heronjtë mund të depërtojnë në forma të ndryshme për të marrë aftësi të fuqishme dhe pamje të evoluar
–Heronj të ndryshëm kanë përshtatur histori të lidhura me linjën kryesore të historisë

▶ Strategjia e betejës, vendosen deri në 10 heronj në të njëjtën kohë
–Ndërtoni formacionin tuaj më të fortë për mënyrat konkurruese të PVP, titujt dhe nderimet janë të gjithë tuajat
–Ekipi Unik i Ekipit lejon 10 heronj për të luftuar në të njëjtën kohë, çdo hero ka një vend për të shkëlqyer
–Efektet e lidhjeve midis heronjve janë çelësi i fitores, formoni ekipin tuaj me mençuri për t'i aktivizuar ato

. Gameplay inovative, labirintë dhe biruca intriguese për shpirt guximtar
–Gjeni rrugën më të mirë për të kaluar labirintin duke rrotulluar dhomën e labirintit.
–Shumë roje të fuqishme patrullojnë në thellësitë e labirintit. Bëhuni gati për beteja nëse doni të kaloni.
–Ngjarje të ndryshme misterioze do të shkaktohen gjatë eksplorimit, dhe shpërblime të pasura do të jepen për përfundimin e ngjarjeve

Enef Përfitime të bollshme, burime dhe materiale falas të arritshme lehtë ◀
–Merr VIP FALAS vetëm duke u regjistruar, privilegjet supreme e bëjnë aventurën tuaj pa kujdes
–Çlirohem 50 kalon nëpër faza të thjeshta të historisë, nuk ka nevojë të paguani dhe blini