Octopus Squid Loja 3D Online Cheats&Hack

Nga | Tetor 17, 2021


⭕️ Oktapod & Lojëra me kallamar 3D: Loja Survival Royale është këtu! ⭕️

Mirë se vini në këtë lojë të mahnitshme vrapimi hiper rastësor të quajtur "The Octopus Squid Game". Loja Octopus Squid është një lojë mbretërore e mbijetesës në aventurë 3D ku luftoni kundër lojtarëve tuaj të tjerë për të fituar para! 🦑

Dritat e kuqe, dritat jeshile. Kushdo që fiton këtë lojë do të fitojë shumë çmime në para. Me para, you can purchase new items and hap new stuff to make your player stand out more! Bëhu njeriu i fundit në këmbë – fitimi i më shumë raundeve do t'ju bëjë të konkurroni me lojtarë më të mirë dhe vështirësia do të rritet për çdo raund.

Lojë Octopus Squid 3D kombinon veçori arcade dhe rastësore. Nivelet përfundimtare të pafundme ju mbajnë të lidhur për orë të tëra! Kjo është një lojë arcade 3d ku lojtarët kanë vrapuar për jetën e tyre, por kur ndizet drita e kuqe, ata duhet të ndalojnë dhe të qëndrojnë të palëvizshëm ose përndryshe eliminohen.

Detyra juaj është të vraponi për jetën tuaj dhe të ndaloni kur është në të kuqe. Loja e rastësishme më e varur ekziston me performancë të optimizuar për të gjitha pajisjet! Ky është një udhëtim i mahnitshëm për të luajtur lojëra vrapuese me pengesa.

Thjesht trokitje e vetme për të ecur përpara ose rrëshqitni majtas ose djathtas për të lëvizur.

Zhbllokoni artikuj të rinj për personazhet që mund të luhen! Varësisht & lojë falas për të luajtur. Octapus Squid Lojë 3D: Squid Game është një lojë argëtuese emocionuese me një modalitet të pafund. Shijoni detyrat tuaja dhe përpiquni të fitoni! A keni atë që duhet?

Octapus Squid Lojë 3D: Online Survival Royale Game është lojë super argëtuese dhe problematike rastësore me një prekje. Vrapo per jeten tende! Aktualisht, çdo dhomë mbështet deri në 30+ lojtarët në të njëjtën kohë. Qëllimi juaj është të shmangni rreziqet e çdo raundi, mbijetoni dhe përpiquni të mos bëheni burger! Fito para të gatshme, zhbllokoni artikujt dhe bëhuni më i miri i lojës së kallamarëve Octapus. Uluni dhe relaksohuni në këtë lojë falas për të luajtur dhe të kënaqshme për humbjen e kohës! Octopus Squid Game 3D është loja numër një me kallamar Octopus atje!

Pse kjo lojë:
✔️ Drita e kuqe, modaliteti i lojës me dritë jeshile.
✔️ Lojë e eliminimit të çmendur argëtuese
✔️ Lojë argëtuese pa fund
✔️ Grafika 3D
✔️ E thjeshtë dhe e lehtë për t'u luajtur
✔️ Vrasës i madh i kohës
✔️ Zhbllokoni artikujt e rinj
✔️ Fitoni para, zhbllokoni aksesorët dhe artikujt!
✔️ Dallohu dhe bëhu më i miri!

Përfundo ose Vdis! Fituesi i merr të gjitha. Bashkohuni me lojën në trend të kallamarëve Octapus nr!

💠 Oktapod & Lojë kallamar 3D: Loja Online Survival Royale është një aventurë emocionuese që ju pret të fitoni atë miliard💠

❓❓ Si të luani ❓❓
Kur ndizet drita jeshile, ju do të vraponi në vijën e finishit me lojtarët e tjerë. Sapo të ndizet drita e kuqe, do t'ju duhet të ndaleni dhe të qëndroni në vend. Kushdo që nuk ndalet do të ELIMINOHET. Ata që fitojnë, do të fitojë para (për të zhbllokuar aksesorë të rinj) dhe kaloni në raundin tjetër, i cili bëhet gjithnjë e më i vështirë me lojtarët më të ashpër.

*** Mohim përgjegjësie ***
Emri i këtij aplikacioni është 'Octapus' & Lojë kallamar 3D’ dhe nuk ngjan aspak me ndonjë aplikacion/shfaqje/lojë tjetër pasi është një modalitet origjinal i lojës i quajtur 'Octopus' & Lojë kallamar’ dhe nuk ka lidhje me asgjë tjetër – cdo gje eshte origjinale. Asnjë shkelje e të drejtës së autorit nuk synohet, emri i lojës është Octapus & Lojë me kallamar ose lojëra me kallamar oktapod. Sistemi online është ende në punë.

Shijoni aventurat shumëngjyrëshe në lojën e vrapimit me pengesa! Shijoni këtë lojë të mahnitshme ku duhet të vraponi për jetën tuaj dhe të fitoni. Ndaloni në Redlight lëvizni në Greenlight! A mund të mbijetoni? Paç fat!

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *