Manjati i naftës: Gas Idle Fabrika Cheats&Hack

Nga | Nëntori 25, 2021


A keni ëndërruar ndonjëherë për nxjerrjen e naftës, duke formuar perandorinë tuaj të naftës, dhe duke fituar miliarda dollarë? Tani, ti mundesh. Mirë se vini në Oil Tycoon, loja e simulatorit të minatorëve ku nxirrni vaj në të gjithë globin, e shesin, të ndërtojë fabrika të gazit boshe, dhe bëni pasurinë tuaj! Ju do të bëheni një manjat gazi.

Rruga juaj nga i varfëri te i pasur fillon në oborrin e shtëpisë tuaj, ku godet fillimisht naftën! Nga këtu, dhe me pompën tuaj të parë, ju filloni misionin tuaj të minatorit të naftës. Oil Tycoon krenohet me një lojë të mrekullueshme boshe, ku ju prekni dhe ndërtoni për të krijuar ngadalë një perandori nafte ndryshe nga të tjerat e mëparshme. Pas nxjerrjes me sukses të grumbullit tuaj të parë të naftës, është koha për të shitur dhe përmirësuar, që do të thotë se jeni në bursë. I dashur lojtar, ketu, ju monitoroni çmimet dhe sigurohuni që të shisni në momentin optimal për të bërë bankë!

Pasi të jesh më i pasur se një minierë ari, është koha për të përmirësuar! Tani, ju mund të instaloni fuçi të reja, kalojnë në prodhimin e gazit, ose eksploroni zona të reja dhe vazhdoni minierat! Ka mijëra përmirësime dhe sipërmarrje të reja për t'u ngecur, me kusht që të mund të bëni një pushim nga minierat në klikuesin tonë.

Ndërsa përparoni, you’ll hap new locations as you mine and extract your way across the world. Imagjinoni të ndërtoni një fabrikë në thellësi të Siberisë, instalimi i punimeve nënujore të gazit, dhe punësimin e një minatori hënor! Mundësitë për tuajat
perandoria e manjatit janë të pafundme, dhe kufiri i vetëm janë talentet tuaja të biznesit.

Ju do të bëni miliarda me naftën tuaj, sepse tani keni gjithçka që i nevojitet një minatori nafte për ta bërë këtë. Dil atje, shes', dhe bëhuni një manjat i vërtetë në simulatorin tonë të papunë.

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *