Poppy Luaj lojë : Koha e lojës Huggy Wuggy Cheats&Hack

Nga | Nëntori 29, 2021


Mirë se vini në huggy wuggy poppy playtime është një lojë aventure horror ku ju duhet të shmangni animatronics që shkuan furi duhet të qëndroni të gjallë në këtë aventurë enigmë horror.

Karakteristikat:
– Grafika të mahnitshme 3D
– Kontroll cilësor celular
– Tmerri i mbijetesës fshihet kudo
– Harta për të planifikuar lëvizjen tuaj të ardhshme
– Kapituj dhe moda të shumta
– Lehtë për t'u luajtur lojë me lulekuqe

Shijoni dhe argëtohuni duke luajtur lojën e kohës së lojës me lulekuqe tani!

Mohim përgjegjësie:
Ky aplikacion drejtohet nga “Tifozët” Dhe nuk është Zyrtare Nëse cenoni të drejtën e autorit, na tregoni dhe do të hiqet
shpejt Faleminderit!

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *