Boks i vërtetë 2 – Mashtrime&Hack

Nga | Dhjetor 6, 2021


LUFTO PËR LAVDI
Hyni në ringun e lojërave të boksit dhe futuni në ndeshjet me grusht në lojën e fundit luftarake. Përballuni me kundërshtarë të rrezikshëm boksier në ring dhe shënoni një KO! Eksploroni botën e boksit dhe hapni rrugën tuaj në lojërat e boksit - Ju mund të bëheni kampion boksi, kampion për shekuj! Hyni në arenën e lojërave luftarake në internet dhe bëhuni gati të dilni me grusht, grushtoj fort, dhe KO boksieri rival!

BASHKOHUNI NJË EKSPERIENCE TË PA SHUME LUFTIKE MMO
Sfidoni një elitë kampionësh të lojërave të boksit nga e gjithë bota e lojërave luftarake: luftoni natën ose ditën në modalitetet e luftimit të lojërave me një dhe me shumë lojtarë në ngjarjet emocionuese me grusht-out, mënyra e tregimit, dhe lojëra luftarake turnetë KO.

ANGAZHUAR NË VEPRIM TË SHPEJTË NË RING
Bëhuni boksieri i fundit i lojërave luftarake falas. Përdorni goditje, grepa, uppercuts & kombinojini ato me aftësi shkatërruese të goditjeve speciale dhe të fokusimit. Si në lojërat luftarake në internet, përdorni kombinime përfundimtare për të KO rivalin tuaj të lojërave luftarake. Asgjë nuk është më e kënaqshme në lojërat e boksit, një lojë ufc ose çdo lloj lojërash luftarake se një KO e hershme!

BETETA KUNDËR SHFESËVE UNIKE
Një rrotullim i ri në lojërat luftarake & lojëra boksi: të përballet me një lloj unik kundërshtari sfidues, secili në dispozicion për të sfiduar për një kohë të kufizuar luftimi. Klloun? Kontrollo. Santa? Po ai është atje. Golemi i varietetit shkëmbor? Ju vini bast. Mposhtini të gjithë për të kërkuar pajisjen epike të lojërave të tyre luftarake !

ZGJIDHNI STILI TUAJ LUFTAR TË LOJËS SË BOKSIT
Shpërthimi i vërtetë & fillojnë lojërat luftarake, zhvilloni statistikat e boksierit tuaj dhe zhbllokoni aftësitë e reja të kutisë për t'u ngritur. Pajisni forcat për të krijuar stilin tuaj të lojës falas të lojërave luftarake. Është pak si UFC: ju më mirë të hyni në grusht-out dhe të luftoni me stil. Loja e vërtetë e boksit është gati të fillojë dhe një KO është në ajër!

SHKBLOKONI ARTIKUJT E FUQYSHËM
Në rrugën shkëmbore për t'u bërë kampion i luftimeve të boksit në lojëra luftarake, ju fitoni akses në një numër unike, pajisje të përmirësuara dhe të personalizueshme, duke rritur statistikat e lojërave luftarake dhe aftësitë e lojërave të boksit të boksierit tuaj, një grusht-out, një raund, një KO në të njëjtën kohë.

KRIJONI LUFTATORIN E FUNDIT TË BOKSIT
Përdorni një grup lojërash luftarake & Opsionet e lojërave të boksit për të krijuar boksierin tuaj – nga masa e trupit dhe skulptura e muskujve, deri në detaje të vogla sa forma e hundës, lojërat argëtuese të boksit si kjo ju lejojnë të krijoni luftëtarin tuaj.

LIDHUNI ME SHOKET
Become a punch-out fight champion and play fighting games with friends, Ftojini ata dhe mundi ata në lojërat e boksit PVP në kohë reale për të zbuluar se kush është kampioni i boksierit këtu dhe tani. Luftoni për KO më të shpejtë dhe rezultate të larta nëpër tabelat e drejtuesve.

LUAJNI MINI-LOJRA
Përfshihen lojëra argëtuese luftarake: stërvitni luftëtarin tuaj në lojëra emocionuese me grusht, luftoni mini-lojërat dhe provoni fatin tuaj në Lotarinë Ditore për një shans për të fituar shpërblime.

NDIJE FUQINË E MOTORIT UNREAL 4
Është nata e luftës: dëshmoni grafikat e lojërave të boksit me grusht duke përdorur fuqinë e Unreal Engine 4 për të krijuar një përvojë dinamike KO në lojërat luftarake dhe një lojëra luftarake vizualisht mahnitëse MMO në internet.

Boks i vërtetë 2 është i lirë për të luajtur, megjithatë, disa artikuj mund të blihen edhe për para të vërteta. Nëse nuk dëshironi ta përdorni këtë veçori, ju lutemi çaktivizoni blerjet përmes aplikacionit në cilësimet e pajisjes tuaj. Kërkohet gjithashtu një lidhje rrjeti. lojëra boksi.

Duke shkarkuar lojën, ju pranoni Marrëveshjen tonë të Licencës së Përdoruesit Fundor, Kushtet e Shërbimit dhe Politika e Privatësisë: http://support.vividgames.com/policies
Na kontaktoni në çdo kohë në support@vividgames.com

Ndiqni Real Boxing 2 në Facebook: www.facebook.com/realboxing.

Pra, a ju pëlqejnë lojërat luftarake, ose ndoshta një tërheqje, UFC ose lojëra sportive? Bashkohu me klubin, krijoni boksierin tuaj, luftoni për KO dhe filloni të luani Real Boxing 2 – dhe provoni lojërat luftarake falas.