Rocket League Sideswipe – Mashtrime&Hack

Nga | Nëntori 30, 2021


Nga krijuesit e Rocket League, futbolli i makinave është riimagjinuar për pajisjet mobile! Hyni në lojë me kontrollet intuitive me prekje. Është po aq e thjeshtë sa të vendosësh topin në rrjetën e kundërshtarit, por kujdes! Edhe kundërshtari juaj do të përpiqet të shënojë. Goditni nxitjen tuaj për të ecur më shpejt, ose përdorni atë për t'u zbritur nga toka dhe në ajër për të kryer disa manovra siiii në ajër duke e lënë kundërshtarin tuaj të mahnitur.

Ndeshjet janë vetëm dy minuta, duke e bërë Rocket League Sideswipe të lehtë për t'u marrë dhe luajtur pa marrë parasysh se ku jeni. Paç fat!

Me ritme të shpejta, lojë e lehtë për t'u mësuar
Përballuni në lojën 1v1 ose 2v2! Rocket League Sideswipe është i lehtë për t'u marrë dhe luajtur nga kudo! Nuk ka rëndësi nëse je veteran i Rocket League apo thjesht mëson rrugën tënde nëpër fushë.

Konkurroni Online
Shijoni ndeshjet private me miqtë, ose luani Ndeshje Konkurruese në internet me lojtarë në mbarë botën! Ngjituni në gradat konkurruese, dhe madje thyejnë tabelën e liderëve në mbarë botën.

Kalimi i raketës dhe stinët
Hap items in the Rocket Pass just by playing Online Matches. Kujdesuni për artikujt e rinj të Rocket Pass çdo sezon. Rocket League Sideswipe gjithashtu përmban stinët konkurruese. Ngjituni sa më lart që të mundeni në modalitetet konkurruese çdo sezon dhe fitoni tituj lojtarësh bazuar në gradën tuaj pasi të përfundojë sezoni.

Bëjeni makinën tuajën
Zhbllokoni artikujt e rinj të personalizimit për makinën tuaj vetëm duke luajtur! Rocket League Sideswipe përmban mijëra kombinime personalizimi me artikuj si makina, rrota, etiketa, dhe me shume. Bëni një deklaratë sapo të dilni në fushë.

Mënyrat dhe më shumë!
Përveç mënyrave 1v1 dhe 2v2 në soccar (futboll me makina) shikoni modalitetin Hoops. Komunikoni me shokët e skuadrës dhe kundërshtarin tuaj me Stickers Chat Quick! Plus, përmirësoni aftësitë tuaja në lojën e lirë, ndeshjet jashtë linje, dhe mësime!

Ndiqni për të gjitha lajmet dhe përditësimet më të fundit:

Faqe interneti: https://RocketLeague.com
Cicëroj: https://twitter.com/RocketLeague
Instagram: https://instagram.com/RocketLeague
Mosmarrëveshje: https://mosmarrëveshje.gg/rlsidewipe
Facebook: https://facebook.com/RocketLeague
Mbështetje: https://mbështetje.RocketLeague.com

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *