Luaj me shpatë! Mashtruesit e Ninja Slice Runner&Hack

Nga | Tetor 31, 2021


Mprehni tehun tuaj, mjeshtër i shpatës! Është koha për të hyrë në aventurën e vërtetë të shinobit!

Mirë se vini në Sword Play! – një lojë arcade argëtuese ku gjithçka që duhet të bëni është dash, prerë & fetë!

Kaloni në qindra nivele sfiduese dhe ndani të gjitha objektivat tuaja në copa që guxojnë t'ju ndalojnë! A mund të provoni se jeni një mjeshtër i vërtetë i hitit?

Ngadalësoni kohën dhe prisni plumbat fluturues, ndani fuçitë shpërthyese në gjysmë dhe mundi suricens gjigantë përsëri te armiqtë tuaj stickman!

Loja është super e thjeshtë. Gjithçka që ju nevojitet është të rrëshqitni përmes ekranit të telefonit për t'i prerë dummies në gjysmë.

HORDITË ARMIQësh

Fytyra e ndërlikuar e stickman shinobi, mjeshtra armësh dhe shefa të fuqishëm! Ju duhet të notoni si një flutur nëse nuk dëshironi të preheni vetë. Mos lejoni asnjë samurai të bëjë një gërvishtje!

SHPATA Vdekjeprurëse

Përfundoni misionet samurai për të zhbllokuar shpatat më të rrezikshme në botë! Arsenali juaj përfshin Infinity Blade, Katana epshore, Saber i errësirës, Beat Blade, Excalibur i Arthurit, dhe armë të tjera epike me tehe. Shkatërroni të gjithë me superfuqinë e shpatave tuaja!

SUPER PËRFITIMET

Një ninja hije e zgjuar merr çdo shans për të mposhtur armiqtë e tyre! Mos hezitoni të përdorni helme, tomahawks dhe madje edhe lazer për të rrëzuar të gjithë kundërshtarët Stickman në një nivel prerjeje.

As paratë dhe as prejardhja nuk mund të bëjnë një hero të prerë! Kapni një shpatë dhe tregoni armiqve tuaj ragdoll se kush është mjeshtri i vërtetë i tehut! Shkarkoni një nga lojërat më elegante me shpatë 3D tani dhe grijini të gjitha!

======================
COMPANY COMMUNITY:
======================
Facebook: https://www.facebook.com/AzurGamesOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/azur_games
YouTube: https://www.youtube.com/AzurInteractiveGames

One thought on “Luaj me shpatë! Mashtruesit e Ninja Slice Runner&Hack

  1. zortilonrel

    This internet site is my intake, very great pattern and perfect content.

    Reply

Lini një përgjigje

Your email address will not be published. Required fields are marked *