Arkivat e etiketave: Ëndërr

Rhythmic Gymnastics Dream Team – Mashtrime&Hack

Become the most fantastic rhythmic gymnastics superstar the world has ever seen! Dress up in stunning, sparkling rhythmic gymnastics outfits and wow the crowd. Choreograph your own routine & dance your way up the competition leaderboard as you compete for your country. Now’s your chance to dress up and become a rhythmic gymnastics superstar girl,... Lexo më shumë »

Dream Zone: Dating love games Cheats&Hack

What is Dream Zone? – Gorgeous love interests!– Breathtaking love stories!– Intriguing scenes with girls!– Unique cards to collect! Dream Zone is a dating simulator and a series of exciting interactive stories for guys. Create your character and choose your story. Flirt, search for your true love, start a slow fire in a long term… Lexo më shumë »

Garazh: Aventurë e ëndrrave të këqija – Mashtrime&Hack

Garazh – Kjo makinë e çuditshme thuhet se krijon një botë të çuditshme të errët duke punuar në mendjen nënndërgjegjeshëm të subjektit. Personazhi i lojtarit hidhet në një botë të mbyllur të mbushur me ujëra të zeza, me ndërtesa prej druri të prishura dhe metale të ndryshkura. Dhe ai zbulon se trupi i tij është shndërruar në diçka midis një makinerie dhe një jetese… Lexo më shumë »

Makeover Kopshti Dream – Mashtrime&Hack

Ndihmojeni Alex të mbjellë farat e suksesit për të rritur kopshte të mrekullueshme të shtëpive në ndeshjen e re të suksesit 3 lojë puzzle Dream Garden Makeover! Karakteristikat e kopshtit të ëndrrave:– ZGJIDHJE 1000+ enigma të çmendurisë së pafundme Match-3 që mbledh!– DIZAJNoni arratisjen perfekte të kopshtit me një shumëllojshmëri zgjedhjesh!– LUANI përmes mënyrave të ndryshme të lojës! Nuk do të mërziteni kurrë!–... Lexo më shumë »

Teproj 2.6 Rilançuar nga Digital Dream Labs Cheats&Hack

Digital Dream Labs është krenare të prezantojë Overdrive 2.6, mbrapa nga kërkesa popullore! Ky version i Overdrive kthen disa nga ndryshimet më aktuale në një kohë më popullore dhe më të kërkuar, si dhe prezantimin e një sërë veçorish dhe përmirësimesh të reja që përfshijnë: * Misionet dhe personazhet e kthimit!* Kontrolloni optimizimet dhe përmirësimet* Të përmirësuara… Lexo më shumë »

Historia e Parkut të ëndrrave – Mashtrime&Hack

Hapni portat drejt një mbretërie magjike argëtimi dhe emocionesh! Krijoni dhe personalizoni parkun tuaj argëtues. Nga atraksionet modeste si udhëtimi me filxhan çaji apo trampolina, do të jeni në gjendje të ndërtoni gjëra më të mëdha dhe më të mira. Ju madje mund të punësoni maskota dhe të mbani parada fantastike! Çfarë u pëlqen më shumë vizitorëve tuaj? Si… Lexo më shumë »

Merge Home – Ëndrra e dizajnit – Cheats Dekor Mansion&Hack

James 👷‍♂‍ është një stilist i brendshëm, ai ka udhëtuar përreth duke ndihmuar njerëzit të dekorojnë shtëpitë e tyre të ëndrrave 🏡. Le të bashkohemi me të në këtë udhëtim! Fshini pluhurin dhe gjeni artikuj të rinj, bashkojini ato në mjete të dobishme dhe fitoni thesare të habitshme. Asnjëherë nuk e dini se çfarë të pret pas vilës së ardhshme. Drejtoni një ndryshim të plotë në shtëpi, shko… Lexo më shumë »