Arkivat e etiketave: Huggy

Lojë Huggy: 456 Mbijetesa – Mashtrime&Hack

Nuk mund të imagjinoni dy lojëra super të lezetshme dhe horror në një titull ❓❓❓ Octopus Challenge 🦑 VS Poppy Playzone 👿 Më besoni 😉 Kjo lojë do të jetë përgjigja më e mirë për pyetjen tuaj Huggy Game: 456 Mbijetesa vazhdon Kapitulli 2 – Ik nga Fabrika e Kallamarëve, Huggy Squad tani nuk ka ku të shkojë, por ka… Lexo më shumë »

Huggy Survival Horror Time Play – Mashtrime&Hack

Huggy i është bashkuar lojës! 🔑🔑🔑 Është Huggy , Ekipi Poppy dhe Wuggy VS shoku i ekuipazhit dhe mashtruesi. Huggy i shumëpritur ka shkelur në anijen kozmike shoku i ekuipazhit dhe mezi pret t'i hajë të gjitha. Tani mashtruesi nuk është më një kërcënim dhe duhet të bashkohet me shokun e ekuipazhit për të shpëtuar nga alieni i përqafuar. Tani keni… Lexo më shumë »

Lojë Huggy Stretch – Mashtrime&Hack

Mirë se vini në lojën e re të enigmës së shtrirjes. Le të luajmë lojën Huggy Stretch Game dhe të shpëtojmë Huggy duke plotësuar nivele interesante të lojërave të reja puzzle. ❄️ SI TË LUANI LOJRA STRECH:• Klikoni dhe shtrini këmbët ose krahët për të arritur në destinacion• Rregulli është të mos zgjateni shumë, dhe kini shumë kujdes mos… Lexo më shumë »

Huggy Wuggy Survival Time Play – Mashtrime&Hack

Mos lejoni që huggy dhe wuggy t'ju kapin, kukulla të frikshme kallamarësh zbulojnë se ku jeni, kur dhe ku do të gjendeni varet nga ju. Luaj rolin si kërkues ose fshehës. Do t'ju duhet të gjeni strehimoret tuaja të përshtatshme për të qenë të sigurt dhe të lirë dhe të jeni misteri i mbijetesës së fundit. Fshih… Lexo më shumë »

Lojë Huggy: Koha e lojës – Mashtrime&Hack

Luaj personazhin kryesor në lojën Huggy. Ju do të duhet të luftoni për të mbijetuar dhe të fshiheni në mënyrë që huggy të mos ju gjejë. Kini kujdes sepse Huggy është kudo. Kini kujdes sepse Huggy është kudo. Kontroll i lehtë me një gisht. Loja Huggy është një lojë e thjeshtë, por nuk mund ta injoroni. Luftoni për të mbijetuar me Huggy Game.… Lexo më shumë »

Huggy Wuggy vs FNF Cheats shpëtimit&Hack

Bashkohuni me shpëtimin Huggy Wuggy vs FNF për të ndihmuar të dashurin të shpëtojë të dashurën e tij në lojën pull the pin. Ju keni një detyrë është të tërheqë mister pin, dhe pastaj vrisni monstra, i ndërlikuar, me push të ashpër dhe të shpëtojë princeshën, dhe mbledh thesar. Trajnoni trurin tuaj duke luajtur lojë puzzle pull the pin, vetëm ti… Lexo më shumë »

Poppy Huggy Run: Është Mashtrimet e kohës së lojës&Hack

A keni menduar ndonjëherë për një lojë të re të mbijetesës me një karakter horror? Nuk është një lojë klasike e fshehjes dhe kërkimit me lulekuqe si zakonisht. Detyra juaj është e zgjuar, shpejt për të mbledhur sa më shumë turma të jetë e mundur, dhe vraponi në vijën e finishit!! Nuk duhet të fshihesh dhe të kërkosh më me Poppy, shkallëzoni… Lexo më shumë »